Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Full opcja w środku, czyli skóry, nawigacja, podgrzewane elektryczne fotele, system grający bose, samochód spisuję sie super, można do mnie podjechać i przewiozę pokaże co i jak wygląda mogę nawet podjechać kawałek jak ktoś ma bardzo daleko żeby aż tyle nie jechał oglądać bo jestem pewny że nie będzie miał zastrzeżeń do stanu technicznego jest tylko jedno przetarcie na zderzaku, nie widoczne. Mam same telefony od handlarzy ;/ proponujący 25-27 tyś zł ;/;/ za tyle nie oddam. Dla forumowicza dam lekką zniżkę np: na paliwo. 
Co chcecie wiedzieć to pytajcie. Co do wersji to mam chyba wszystko prócz hamulców Brembo i kontroli trakcji (jest TCS na guzik) 
Co do historii auta to o ile mi wiadomo był przyszorowany przód auta, blachy i połamany zderzak. Naprawiany w ASO itp. 

olej wymieniony 2 tyś temu + filtry oleju i powietrza. Spokojnie można 8 tyś przelatać bez inwestowania pln.
Zetkę wolałbym żeby ktoś wziął z forum, samochód jest naprawdę niezawodny i zadbany, troszke gdzieniegdzie plastiki w środku porysowane ale bez przesady. 

Teraz zdradzę troszkę po co mi kasa. Przejmuję restauracje w moim mieście i muszę trochę kasy zainwestować, Kupującego zabiorę na obiad do mojej knajpki :P Mam nadzieje że zwróci mi się Zetka i bede mógł np: za 2 lata kupic 370z albo coś dobrego :D

Edytowane przez michalgdb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta cena to grube przegiecie...zaraz to za darmo wszyscy beda oddawac Z'tki. Swoja droga to gastronomia ciezki temat w dzisiejszych czasach - sam wiem po sobie bo pol roku temu zamknolem wlasny lokal ktory wygenerowal tyle dlugow ze teraz za granica trzeba zapier.... zeby spalcic...zastanow sie 2x i nie oddawaj jej ponizej 40 tys - takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak cały czas szukając zetki utwierdzałem się w przekonaniu, że może być każdy kolor byle nie niebieski - tak oglądając twoją nie mogę się sobie nadziwić, że mi się podoba.

 

Jak daleko jesteś w stanie podjechać co by dystans skrócić? Z Katowic mam niestety prawie 500km a kusi twoja oferta i to bardzo.

 

edit: i jeszcze gdybyś mógł napisać skąd był sprowadzony tak z ciekawości

Edytowane przez violar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bydle, mam nadzieje że mi sie jakimś cudem uda :P na szczęscie knajpa funkcjonuje i zarabia, poprostu właściciel jest zmęczony juz gastronomią a moja dziewczyna jest u niego menagerem tak że zaproponował nam. Sezon będzie na pewno zarobkowy, gorzej od października do marca ;/ coś trzeba rozkręcić żeby szło. 

Wczoraj nissanem polatałem po trasach, aż łezka się w oku kręci że trzeba sprzedać :(:( wspaniały samochód, pare razy zrobiłem od 0 do 100 km/h fajne przeciążenie czuć :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak cały czas szukając zetki utwierdzałem się w przekonaniu, że może być każdy kolor byle nie niebieski - tak oglądając twoją nie mogę się sobie nadziwić, że mi się podoba.

 

Jak daleko jesteś w stanie podjechać co by dystans skrócić? Z Katowic mam niestety prawie 500km a kusi twoja oferta i to bardzo.

 

edit: i jeszcze gdybyś mógł napisać skąd był sprowadzony tak z ciekawości

 

Po cechach zewnętrznych to US na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak cały czas szukając zetki utwierdzałem się w przekonaniu, że może być każdy kolor byle nie niebieski - tak oglądając twoją nie mogę się sobie nadziwić, że mi się podoba.

 

Jak daleko jesteś w stanie podjechać co by dystans skrócić? Z Katowic mam niestety prawie 500km a kusi twoja oferta i to bardzo.

 

edit: i jeszcze gdybyś mógł napisać skąd był sprowadzony tak z ciekawości

Za tak mała kasę jak kolega sprzedaje to możesz sobie doliczyc malowanie lub folie za około 4tys , kolorek bedziesz miał jaki dusza zapragnie:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanie jest spore, w 2-3 dni prawie 1400 wyświetleń ale nie obywa się też bez telefonów typu: "daje 27" no ale każdy próbuje wiadomo. 
Z forum też paru chętnych :) i dla takich bym z chęcią odsprzedał bo wiem że będą sie z niego cieszyć. 

Dzisiaj po mieście jeździłem chwilkę, każdy sie ogląda i mówią "ale fura" to aż żal sprzedawać :(:( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, czy ktoś orientuje się, co ile należy wymieniać świeczki w naszych Z?

Ktoś może posiada tzw. "serwisówkę" - co warto zrobić przy danym przebiegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, czy ktoś orientuje się, co ile należy wymieniać świeczki w naszych Z?

Ktoś może posiada tzw. "serwisówkę" - co warto zrobić przy danym przebiegu?

Wymiana co 169 000km, a serwisówkę zaraz Ci podeśle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam denso irydowe

 

Jaki numer katalogowy irydowych bo ja znalazłem 2 rodzaje irydowych Denso  ; IKH16 - 36pln i VKH16  - 50pln.

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, czy ktoś orientuje się, co ile należy wymieniać świeczki w naszych Z?

Ktoś może posiada tzw. "serwisówkę" - co warto zrobić przy danym przebiegu?

po co wymieniać jak działa?(nie tyczy się oleju bo po 100 tysiach też będzie działać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Przeglądam ofert na otomoto i trafiłem na coś chyba nowego:

http://otomoto.pl/nissan-350-z-C28795307.html

Ktoś może coś powiedzieć nt tego auta? Warto się zainteresować?

Na pewno nie nowe wzeszłym roku około wakacji te same zdjęcia i tablice rejestracyjne i tez Wrocław. I na pewno nie full opcja brakuje Brembo i Felgi są tylko 17 calowe.

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by jechac zobaczyc. Jak zgadza sie na przeglad w ASO i juz na plus tymbardziej ze napisane iz bezwypadkowy i vin podany.

Vin proponuje sprawdzić w Carfax bo w ASO mogą nie mieć wszystkich danych z US.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...