Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Elo, moj nissan sprzedany ale wziął go kolega z naszego forum :):)   w serwisie nissana okazało się bezpowypadkowe, jedynie szlify były po 2 stronach bez ingerenci w konstrukcje auta i były 2 błędy na kompie które po skasowaniu sie nie pojawiły, czyli autko było naprawdę warte koło 40 tyś. Szkoda było sprzedać ale teraz niech się obecny właściciel cieszy :):) 

ps: i był to USA i w tak super stanie :) wniosek ? auto z usa też może być w bdb stanie

Edytowane przez michalgdb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam na celu się czepiać ale pisanie bezwypadkowy bo nie było ingerencji w konstrukcję auta jest smieszne. Śmiało więc można wymienić wszystkie elementy przykręcane auta: drzwi, błotniki, maska, klapa itp. i dalej nie ma ingerencji w konstrukcję czyli dalej jest bezwypadkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to twoim zdaniem jak przytrzesz samochód o słupek na parkingu to już samochód jest powypadkowy ? :) skoro tak to gratulacje :) 
Samochody od 21 wieku mają tzw strefę zgniotu tak że wypadek ciężko ukryć wymieniając "blachy" .... albo masz wygórowaną selekcje samochodu, 
A jak ci doniczka spadnie z balkonu na maskę to też powypadkowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) wniosek ? auto z usa też może być w bdb stanie

może ale nawet po obcierkach to golas nadający się do modów

 

Nie mam na celu się czepiać ale pisanie bezwypadkowy bo nie było ingerencji w konstrukcję auta jest smieszne. Śmiało więc można wymienić wszystkie elementy przykręcane auta: drzwi, błotniki, maska, klapa itp. i dalej nie ma ingerencji w konstrukcję czyli dalej jest bezwypadkowe.

za 30 koła 350z bez cenne nawet amerykaniec golas i to z automata po przejsciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo, moj nissan sprzedany ale wziął go kolega z naszego forum :):)   w serwisie nissana okazało się bezpowypadkowe, jedynie szlify były po 2 stronach bez ingerenci w konstrukcje auta i były 2 błędy na kompie które po skasowaniu sie nie pojawiły, czyli autko było naprawdę warte koło 40 tyś. Szkoda było sprzedać ale teraz niech się obecny właściciel cieszy :):) 

 

ps: i był to USA i w tak super stanie :) wniosek ? auto z usa też może być w bdb stanie

 

Komu gratulować ..... :devil:

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie, a czy gratulować to zobaczymy ;)

 

Dziś czeka mnie trasa powrotna do domu (Białystok - Katowice) to pewnie sporo pytań i wątpliwości się nasunie.

 

Na pewno niebawem będziecie ze mną mieli utrapienie na forum ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie, a czy gratulować to zobaczymy ;)

 

Dziś czeka mnie trasa powrotna do domu (Białystok - Katowice) to pewnie sporo pytań i wątpliwości się nasunie.

 

Na pewno niebawem będziecie ze mną mieli utrapienie na forum ;]

 

No to będziesz miał okazje żeby sprawdzić spalanie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz jestesmy przy spalaniu to jestem w SZOKU!!! trasa 30km srednia predkosc 100   8l na 100km!!!! jakas miazga , upalanie plus jazda miasto plus trasa 12,5 , NAJWSPANIALSZA FURA NA SWIECIE ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jesteście Panowie stanie powiedzieć coś na temat tegoż oto nissana ?

 

http://allegro.pl/nissan-350z-i3193649339.html

wiem,ze sprzedaje się o 2 lat i poczatkowa cena wynosila blisko 50tys. chciałem go kupic ale cena mi nie odpowiadala...na zywo nie widzialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz jestesmy przy spalaniu to jestem w SZOKU!!! trasa 30km srednia predkosc 100   8l na 100km!!!! jakas miazga , upalanie plus jazda miasto plus trasa 12,5 , NAJWSPANIALSZA FURA NA SWIECIE ,

Zapraszam na naukę upalania. Spalanie 20+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jesteście Panowie stanie powiedzieć coś na temat tegoż oto nissana ?

 

http://allegro.pl/nissan-350z-i3193649339.html

"Ciekawy"  mix usa/eu, takiej kierownicy jeszcze nie widziałem  w wersji eu. Zdjecia " artystyczn" nic nie wnoszące do oceny auta , dodatkowo robione jeszcze prawie po ciemku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy zagląda do działu giełda, więc zapytam jeszcze tutaj - czy ktoś z forumowiczów zajmuje się serwisowaniem zetek na Górnym Śląsku? Długo się nią nie nacieszyłem i już zaczynam szukać paru części, a każde spojrzenie kogoś z większym doświadczeniem byłoby na wagę złota.

 

Samochód jeździ, więc gdzieś mogę podjechać - zarówno po poradę jak i od razu do naprawy jeśli jest taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzony prawy przód po spotkaniu z Mondeo. Wg znajomego mechanika-blacharza do wymiany zderzak, lampa, prawdopodobnie niestety maska (lekko się wybrzuszyła) oraz wzmocnienie zderzaka (nie bardzo wiem jak to opisać - taka poprzeczna belka która łączy okulary, a do niej przymocowany jest zderzak). Chłop jest zaufany i sprawdzony, ale nigdy nie miał do czynienia z zetką i na pewno doświadczona osoba w tym temacie mogłaby sporo podpowiedzieć (a może i naprawić).

 

e: literówka

Edytowane przez violar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350z to nie prom kosmiczny, jest bardzo prosto zbudowany o wiele prosciej niż obecnie produkowane auta i nawet niektore wiele starsze. Jeżeli to ogarnięty blacharz lakiernik to sobie poradzi jak z kazdym innym.

Maski raczej nie uratujesz bo to aluminium bardzo cienkie zreszta i nawet jeżeli ktoś ci ją poszpachluje to pózniej bedzie pękać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradzić powinien, ale zawsze warto zasięgnąć więcej niż jednej opinii.

 

A teraz jeszcze jedno pytanie konkursowe - jeśli chodzi i reflektor to wszystko działa, świeci, nawet się nie zarysował - i szyba i żarówki ok, problem jest taki, że pękło mocowanie i sama lampa lekko się wbiła w głąb. Pytanie brzmi czy można dokupić ten plastik albo całą obudowę lampy i przerzucić bebechy z obecnej czy trzeba kupować całą nową lampę? Zwykła kosztuje w granicach 400zł, ksenon już ok. tysiąc więcej, więc różnica jest dość spora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...