Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ten 2 co dales  to juz widac inny odcien maski...chociaz to o niczym nie swiadczy, 90% tych aut była bardziej lub mniej porozbijana...

ps. jak juz sie zajmujesz detailingiem to powinnes wiedziec, ze mało kto wie jak myc auto i jak je zabezpieczac woskami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawel328ci

Wiem jak ludzie myją auta, ale takie autko to nie rodzinny samochód, czy auto dla przedstawiciela, więc przynajmniej myjnie automatyczne powinno się omijać, chyba że ktoś nie dba totalnie o auto.

 

Przy tej drugiej widać inny odcień zderzaka, ale czasem kolor się tak załamuje, jutro pewnie przedzwonię do gościa i zapytam o ważne rzeczy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy raczej kręcony. Mój licznikowo ma dwa razy taki przebieg a kierownica jest w zdecydowanie lepszym stanie, na całej powierzchni ma jeszcze fakturę, podczas gdy ta w aucie z pierwszego linka jest strasznie powycierana. Dodatkowo na zdjęciu z tarczą hamulcową widać spory próg, więc możliwe że na starcie będzie trzeba zmienić tarcze + klocki. Lakier też w nienajlepszym stanie, a dopisek "Idealny do drivtu" plus te wszystkie przeróbki, może świadczyć o niezbyt delikatnym traktowaniu auta przez właściciela.

 

Ten drugi wygląda zdecydowanie lepiej z zewnątrz, ale cena wydaje się zbyt niska jak na zadbany polift. Jeżeli nie masz daleko, warto sprawdzić jak to wygląda na żywo.

Edytowane przez Młynarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dopuszczasz nie czarny to polecam moj:
http://otomoto.pl/nissan-350-z-wersja-europejska-premium-pack-C29022480.html

Nie pisalem jeszcze na forum, ze sprzedaje, bo zdjecia mi fatalne wyszly, cos mi sie aparat w telefonie zepsul i bede musial w nastepny weekend zrobic ponownie.

Auto nie mialo w zyciu absolutnie zadnej przygody blacharskiej i jest w stanie technicznym idealnym, kupione przeze mnie od I-szego wlasciciela. Wiecej info w ogloszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej 3k oklejasz folią na dowolny kolor, zrywasz kiedy chcesz.

 

Po roku czasu pod folie dostaje sie brud, syf, sol, folia sie odrywa a cale auto pozniej nadaje sie do malowania...dziekuje bardzo nawet za darmo bym nie chcial foli a najbardziej to daje o sobie znac ta sol po zimie.

Co do koloru srebrnego bo da sie przezyc ale...ja osobiscie sam zmieniam kolor wlasnie ze srebrnego na cos ciemnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po roku czasu pod folie dostaje sie brud, syf, sol, folia sie odrywa a cale auto pozniej nadaje sie do malowania...dziekuje bardzo nawet za darmo bym nie chcial foli a najbardziej to daje o sobie znac ta sol po zimie.

Jak oklei pani Hania folią Jan Niezbędny to MOŻE jest tak jak piszesz  :blink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak chcesz okelic pro folia u fachowca to koszt ten sam co lakierowanie calego auta. Wiem bo przerabialem ten temat. Oklejanie folia jest po prostu nieoplacalne - profejsonalne oklejanie a i tak nikt nie da Ci 100% gwarancji ze folia nie zacznie odchodzic i nie zacznie dostawac sie pod nia brud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesjonalne polakierowanie samochodu 7k, profesjonalne położenie folii 3k. Jak pod lakierem jest ulep ze szpachli to ruda wyjdzie i bez folii. Dobrze położona folia nie ma prawa odstawać, profesjonalne warsztaty dają 2 lata gwarancji, na to że folia się nie odklei (na samą folię - trzymanie koloru i struktury- jest chyba 5 lat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawel328ci

Raczej nie odejdzie, ale rysuje się dosyć szybko, więc najlepiej okleić matową folią, dobre oklejenie to koszt 4k np anmar z warszawy robi to profesjonalnie, tyle że to już 4k a nic nie zmienia poza kolorem.

Edytowane przez PawełK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic co sprawi uśmiech na twarzy choć raz, nie jest warte by żałować - jak drogo to nie kochacie Z

 

 

może temu kto jest entuzjastą wytłumaczy ten filmik, po co się robi i jeździ Z, a jak nie, to nie ma o czym rozmawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesjonalne polakierowanie samochodu 7k

 

Moze u was w stolicy sa takie ceny. U mnie w miescie to koszt ok 4-5 tys zl profejsonalnie w kabinie. A jak masz znajomosci to mozna i do 3 zejsc. Tak jak ja objechalem wszystkich lakieronikow w Kaliszu nawet salony to szyscy krzyczeli po 4-5 tys, tylko jeden typ sie wychylil z cena 7 tys ale to raczej dlatego ze nie chcialo mu sie i miala to byc cena zaporowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na samą folię - trzymanie koloru i struktury- jest chyba 5 lat)

i wszystko w temacie znam jeden przypadek ,że trzymała kolor 6 lat,a po tym czasie robi się kupa z koloru i 3 tysie  w pizdu...wylondował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wszystko w temacie znam jeden przypadek ,że trzymała kolor 6 lat,a po tym czasie robi się kupa z koloru i 3 tysie  w pizdu...wylondował

No i git, 6 lat wystarczy. Po 6 latach nowa folia bo się kolor znudził.

 

Moze u was w stolicy sa takie ceny. U mnie w miescie to koszt ok 4-5 tys zl profejsonalnie w kabinie. A jak masz znajomosci to mozna i do 3 zejsc. Tak jak ja objechalem wszystkich lakieronikow w Kaliszu nawet salony to szyscy krzyczeli po 4-5 tys, tylko jeden typ sie wychylil z cena 7 tys ale to raczej dlatego ze nie chcialo mu sie i miala to byc cena zaporowa.

W stolicy też można polakierować za 4tyś, tak samo jak okleić za 1,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...