Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiego innego modelu Nissan pasują klocki  na oś przednią do 350z ?? Mam wersję US i niestety brak brembo nad czym ubolewam. Rok temu zmieniałem klocki na tyle i coś mi się kojarzy że to ten sam wzór klocków jak w X-trail i Murano. Jednak nie jestem pewny i chciałem się upewnić. Jak patrzę na ofertę klocków na allegro to wszystkie są dedykowane pod brembo. I jeszcze pytanie czy razem z wymianą klocków czeka mnie wymiana czujki?? .

Edytowane przez snifery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem wczoraj na tył ate i są przeznaczone tez do x-trail

 

Analogicznie więc na przód też powinny pasować od x-traila. Jednak czekam jeszcze na potwierdzenie...może ktoś wymieniał i wie dokładnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale to że tył pasuje od xtraila nie świadczy o tym że przod również.

 

W takim razie pozostaje mi chyba pozostawienie samochodu u mechanika. Rozbierze i coś dobierze. Jak się dowiem od czego pasują napiszę na forum może komuś się przyda na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikomu sie nie chce sprawdzic, lenie;p

 

Infinity

FX35

2003-2008

FX45

2003-2008

G25

2011-2012

G35

2003-2007

M35

2006-2009

M37

2011-2012

M45

2006-2009

M56

2011

Nissan

350Z

2003-2009

Altima

2002-2006

Juke

2011-2012

Leaf

2011-2012

Maxima

2003-2008

Murano

2003-2007

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym kole ukręciła mi się szpilka w dystansie. Sam dystans jest przymocowany śrubami do piasty, a z niego wychodzi pięć szpilek.

Znacie jakieś patenty, jak to odkręcić (koło)? Chcę uniknąć rozwiercania i ewentualnego uszkodzenia dystansu. Pomóżcie! :)

Edytowane przez boberek91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkręcasz nakrętki które można odkręcić, koło podważasz od strony piasty i delikatnie odkręcasz nakrętkę tak aby cały czas koło ja wypychało i nie było żadnego luzu, nakrętka sama powinna skoczyć na gwint , ewentualnie zrobi nowy...

 

2 pomysł to spróbuj odkręcić kluczem pneumatycznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Brak wzmianki o bezwypadkowości, więc trzeba podpytać czy auto nie miało jakiś poważniejszych przygód. Poza tym wygląda na doinwestowany egzlemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawel328ci

Już kolejne ogłoszenie w którym właściciel wspomina o wymianie silnika, czy są aż takawaryjne?? To chyba jeszcze DE

 

http://allegro.pl/nissan-350-z-06-premium-pack-i3240373922.html

 

Dzwoniłem do właściciela, silnik wymieniony na gwarancji ponieważ brał olej, poza tym dwoje drzwi po po lakierowaniu z racji drobnych obcierek.

 

Serwisowany ale tylko do końca gwarancji, czyli 2009 później ślad się urywa, właściciel twierdzi że tylko zmieniał olej i nie opłacało się jezdzić do ASO

 

Gość z wcześniejszego ogłoszenia ma wyłączony telefon, spróbuje później.

Edytowane przez PawełK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kolejne ogłoszenie w którym właściciel wspomina o wymianie silnika, czy są aż takawaryjne?? To chyba jeszcze DE

 

Zetki lubią łyknąć oleju, to na pewno. A czy są awaryjne? Jeżdżę już 2 lata 350z i jestem pod tym kątem bardzo zadowolony. Na tyle bardzo, że za rok robię upgrade do 370z :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawel328ci

Jeśli chodzi o to wcześniejsze ogłoszenie, to auto zmieniło kolor, było szare ale właściciel pomalował na czarno, twierdzi że ma całą dokumentację, a auto jest bezwypadkowe, dziwi mnie tylko wymiana przedniego zderzaka i świateł na polift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o to wcześniejsze ogłoszenie, to auto zmieniło kolor, było szare ale właściciel pomalował na czarno, twierdzi że ma całą dokumentację, a auto jest bezwypadkowe, dziwi mnie tylko wymiana przedniego zderzaka i świateł na polift.

przednie światła faktycznie wymienione ale nie na polift, tylko na jakieś zamienniki ;)

http://www.ebay.com/itm/03-05-NISSAN-350Z-CLEAR-PROJECTOR-HEADLIGHTS-DAYTIME-DRL-LED-RUNNING-LIGHTS-/130867770917

http://www.ebay.com/itm/06-09-NISSAN-350Z-PROJECTOR-HEADLIGHTS-DAYTIME-LED-RUNNING-LIGHTS-HID-VERSION-/130878105786

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka informacji dla użytkowników obecnych i przyszłych;

 

 

Podaje Ceny ASO MadMobil Rybnik System Brembo.

 

Klocki Przód 350pln

Tarcze Przód 515pln x 2 = 1030pln

 

Klocki Tył 322pln

Tarcze Tył 515pln x 2 = 1030pln

 

Wymiana 200pln 

 

np.

 

 Nadkole przednie prawe miedzy kołem a zderzakiem  Oryginał   250pln :) NOWE , wiec nie kupujcie na allegro używek za 300pln lub uszkodzonych po 150pln :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 oskara za to na pewno nie dostaniesz :)

 

razi mnie wkręt w progach aby nie odstawały...tam powinna byc tasma 2 -stronna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 miał być taki efekt jazdy na wrotkach:> nakładka taka , kręciłem zetka sony , nie mam czasu zdjec robic wiec filmik poglądowy zapodałem:> ogarnąć stylistycznie czyli jak? mam dac serie progi? za duża felga słabo to wygląda , lotka jest ok , dyfer też , przedni zdeżak org za biednie wygląda do 20stek , więc nic nie zmieniam :> , raczej mechanicznie będe robił:> strojonie , y pipy itp  , jaki wkręt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 lotka jest ok , dyfer też , przedni zdeżak org za biednie wygląda do 20stek

 

Ta lotka nie jest ok :|

Caly pakiet jest rodem 'Za szybko sie wscieklo'...Jak kupiles to auto to myslalem ze masz zamiar cos z tym zrobic...

Ta folie 'pseudo carbon' tez zostawiasz?

 

Sorry za szczerosc ale to jest forum i musisz sie liczyc tutaj z krytyka. Mnie sie to nie podoba a wrecz odrzuca mnie od takiego auta.

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na żywo auto fajnie wygląda - można poprawić to i owo, ale każdemu podoba się coś innego

 

trzeba rozróżniać ricer'ow

 

np tego  :punk:

 

 

 

najlepsze są komentarz, oglądając ten filmik od razu robi się śmiesznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...