Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Biały kolor oryginał czy to folia :) ?

Dobrze się maszyna prezentuje, seria taka nudnawa - brakuje jej przynajmniej spoilera na tyle no i jakiegoś męskiego wlotu na przednim zderzaku...

Pod felgi 20stki żeby łądnie było bym jakiś hebel upchnął z Porsche 360mm... Bo słaba fabryczna seria Brembo wygląda i działa słabo... :D

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kube polecają w civicklubie:> tzn własciciel białej integry:> takiej troche zglebowanej:> , rozumiem każdemu podoba się cos innego , samochód live wygląda naprawde ok , można zrobić to i tamto ale szkoda mi kasy na zdzieranie foli i robienie lakieru , wole wsadzić te 5tys w graty , lotka jest z carbonu dyfuzor dolny tez , mi sie nie podoba goła płaska zetka słabo wygląda , chyba ze w pakiecie org Nismo , ale na to szkoda mi kasy , gdybym mial ogrinal tez bym kupil lotke i zrobil pewnie folie , zostawił bym orginalne progi i zderzak zrobil bym od Nismo , ale takowy raz jest w cholere drogi i dwa za nisko sieddzi a ja uzytkuje samochod codziennie do pracy i w zime pewnie tez więc odpada . Każdy cos tam lubi i dzięki za krytykę  bo zawsze daje do myslania ale w tym sezonie nie mam kasy na body i tyle , wazne ze jest zdrowa i silnik chodzi jak zegarek reszta to kwestia czasu pozdro



Proponuje jakieś spotkanie w Warszawie przynajmniej osób które tutaj mieszkają lub w okolicy , poznamy się pogadamy polatamy , można się spotykać co 2 tygodnie np Lotnisko Bemowo lub inne dowolne miejsce które lubicie ,  zawsze fajniej jak na forum , pogoda jest już ok, a czasu chyba każdy znajdzie po 21? proszę o jakieś sugestie i czy jesteście zainteresowani ???



Może ktoś chętny wpaść , impreza NISMO 8 CZERWCA  HALA TORWAR ul.Łazienkowska WARSZAWA , wstępnie z tomkiem jesteśmy umówieni na 14 stą jak coś zapraszam zajedziemy konkretnie , może jakieś miejsca dla Vipów sie znajdą:> jak cos nt tel do mnie 721180771

http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Gama-modeli-Nismo-zawita-do-Warszawy,wid,15699738,wiadomosc.html



370z Nismo w ofercie NIssana!!!! w europie!!!

http://www.nissan.pl/PL/pl/services-fleet/html-page.html

Edytowane przez HIXX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx.

 

jakby ktos szukal zetki skladanej z 2 przystanków pks to polecam:

http://otomoto.pl/nissan-350-z-manual-C28771606.html

 

tradycyjnie już auto bezwypadkowe

Potwierdzam było juz sprzedawane rok i 2 lata wcześniej :)

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten poszedł we wrześniu 2012 za 28tys.(okolice Wrocławia rej OB...)

 

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-cabrio-3-5-v6-mozliwa-zamiana-C29406342.html

 

 

 

a sprzedaje za 46tys. :0recourse:

 

Po zalaniu i sklejony ....

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIe ktoś czy były wersje 350z z tylko dwiema poduszkami AIR BAG?

Wersje USA  bardzo często miały tylko poduszki czołowe, co ciekawe dopłata za kurtyny i poduszki boczne nie była aż tak wielka bo ok 650$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników forum. Chcę kupić  350z coupe automat (obojetne us czy europa) od 2005 wzwyz rocznikowo byle nie niebieski .. Czy macie jakieś sensowne propozycje bo na aukcjach internetowych w polsce za bardzo nic nie ma ciekawego. Prosze dac znac, ewentualnie moze ktos w przyszłosci bedzie sprzedawal... pozdrawiam ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

mam takie pytanie - czy to możliwe, że podczas wymiany skrzyni biegów zmienił się przebieg, czy po prostu ktoś mnie kręci?

 

Oddałem auto (350z 2006 wersja USA, automat) do naprawy. Potrzebna była wymiana skrzyni. Auta nie miałem przez 2 miesiące (bez komentarza) i przy odbiorze auto miało prawie o 1 tyś mil więcej. Tłumaczenie mechanika było, że to się zdarza przy wymianie skrzyni. Jak dla mnie brzmi to dość nie prawdopodobnie (jak i to że nie miałem auta przez 2 miesiące).

 

Druga sprawa, czy znacie kogoś z Wrocławia lub okolic, kto mógłby mi zweryfikować, czy moje długie serwisowanie to nie jakaś fuszerka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem się zdarzy .. :iiam:  trzeba być głupim, żeby w takie rzeczy wierzyć  :withstupid: jak się wymienia silnik to się chyba, ale nie na pewno zeruje 

 

TY LEPIEJ SPRAWDŹ CZY MASZ PROSTE FELGI !!  :jump:

 

 

post-52846-0-17784900-1372233038_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój za każdym razem po wizycie u mechanika ma też 20-40 km więcej :) ale tysiąc mil no to chyba do pracy jezdzili przez te dwa miesiące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam takie pytanie - czy to możliwe, że podczas wymiany skrzyni biegów zmienił się przebieg, czy po prostu ktoś mnie kręci?

 

Oddałem auto (350z 2006 wersja USA, automat) do naprawy. Potrzebna była wymiana skrzyni. Auta nie miałem przez 2 miesiące (bez komentarza) i przy odbiorze auto miało prawie o 1 tyś mil więcej. Tłumaczenie mechanika było, że to się zdarza przy wymianie skrzyni. Jak dla mnie brzmi to dość nie prawdopodobnie (jak i to że nie miałem auta przez 2 miesiące).

 

Druga sprawa, czy znacie kogoś z Wrocławia lub okolic, kto mógłby mi zweryfikować, czy moje długie serwisowanie to nie jakaś fuszerka?

 

tekst dekady!! nagrodę temu `mechanikowi`!  ja bywam we wro dosyć czesto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tekst dekady!! nagrodę temu `mechanikowi`!  ja bywam we wro dosyć czesto

No ale co mogę teraz zrobić? Iść do rzeczoznawcy i do sądu z tym?

 

Chciałbym to dać (oczywiście odpłatnie) do kogoś, kto sprawdziłby mi czy wszystko zostało dobrze zrobione (zgodnie z listą, którą dostałem), czy w tym czasie ktoś właśnie mi auta nie uszkodził itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...