Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zna ktoś może tą zete http://allegro.pl/nissan-350z-2005-r-bose-brembo-301-km-europa-i3465621327.html wygląda ciekawie a szukam nissana jak najbliżej rocznika 2006? Od 3 miechów szukam auta i w każdym coś jest nie halo, a nie oglądam tych po 29,999.99... Tylko te koło 50-70tys...

 

Sprawdzaj czy prosty i kupuj tak możesz do końca życia szukać:> jak prosty to zawsze sobie zrobisz to i tamto , jedz do aso niech ci sprawdzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wszystko jest prawdą co napisane to warto go obejrzeć. Ja swoją w idealnym stanie i tylko z niższym przebiegiem sprzedawałem 7 dni.  Zapłać 200 zł i ASO "prawdę Ci powie" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze parę aut do obejrzenia i objeżdżenia z allegro i od forumowiczów. Na pewno coś wybiorę, z zakupem mi się nie spieszy, zastanawiam się jeszcze czy nie dołożyć trochę i nie kupić 370 ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze parę aut do obejrzenia i objeżdżenia z allegro i od forumowiczów. Na pewno coś wybiorę, z zakupem mi się nie spieszy, zastanawiam się jeszcze czy nie dołożyć trochę i nie kupić 370 ^^

no to na dobrą  370 licz  min  100

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również jestem na etapie zmiany auta i nie ukrywam, ze 350z mnie kreci najbardziej z obranych mi kierunków dlatego mam pytania ;)

 

aktualnie jezdze mitsu eclipse 2g i nie jest ono uzytkowane w ogole zima wiec zakladam ze nastepne auto tez to nie spotka i bedzie spokojnie lezakował. 

 

czy ktos jest w stanie powiedziec o tych dwoch modelach?

 

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-C28148247.html

 

 

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-C30295102.html

 

 oczywiscie w 340 koni w pierwszej sytuacji nie wierze ale moze ktos spotkal te auta na ulicy albo cos o nich moze stwierdzic.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emce

W moim Potworze, który też jest z USA, mam wbite w dowodzie rejestracyjnym 350 koni (w KW rzecz jasna). Może w USA były takie wersje. Oczywiście nigdzie tego nie sprawdzałem.

Pozdro

Sekret

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to ze cos z nia nie tak ? bo nie wyglada najgorzej. a ze wierzy ze ma 350 koni to juz jego sprawa

;)ja nie musze. byleby byla zadbana

 

 

EDIT: lakier ten perlowy z tej drugiej jest seryjny? byly i perly i akryle biale czy jak?

Edytowane przez emce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zaczynam myśleć o sprzedaży swojej zetki. Pomyślałem, że zanim ją wrzucę na allegro i otomoto spytam tutaj - fajnie by było gdyby wylądowała u kogoś z forum (jakoś tak mi się wydaje, że ludzie, którzy lubią te samochody i o nie dbają są na forum :)  ). Napisałem opis samochodu kilka dni temu dla Scorpiuss'a więc wkleję go tutaj:

 

Kupiłem ją pod koniec września zeszłego  roku. Trochę mi zajęło znalezienie takiej. 2006 produkcja, pierwsza rejestracja 2007. Szary metalic.

W wyposażeniu chyba wszystko: brembo, szpera, esp, navi, rude, skórzane elektryczne skórzane fotele, BOSE. 

Kupiłem z padniętym sprzęgłem i dwumasem, wymieniłem sprzęgło na EXEDY a dwumas na oryginalny.
Tarcze wymieniłem na EBC TURBO GROOVE wystarczą jeszcze na min. 50 000km(wszystkie 4), klocki EBC YELLOW STUFF ostatnio znów wymieniłem -
jeszcze 25000km przed nimi.  Oprócz tego przez ten rok wymieniłem akumulator, któryś wahacz i drążki stabilizatora z koncowkami.
Ostatnio wymieniłem wszystkie świece. Przeglądy od nowości robione co 15 000 km. Ja robię w międzyczasie wymianę oleju z filtrem jeśli auto
dużo lata po autostradach. W tym momencie auto mechaniczne jest w stanie idealnym. Nic nie stuka, nie puka, silnik pracuje równo i bez zastrzeżeń. Nowe opony
bridgestone potenza założone wiosną. Mam do niego zimówki -przody jeszcze na jeden sezon, tyły do kosza. Teraz wsadzone jest radio z navi 2din Alpine'a. Oryginalne BOSE mam w domu (w cenie jest oryginał)

To teraz mankamenty:
1. Auto kupiłem z dachem oklejonym folią imitującą carbon - folia nad lewymi drzwiami zaczęła schodzić i niestety schodzi z lakierem. Mam dogadaną lakiernię
która zdejmie folię i w zależności od tego jak folia zejdzie zrobi zaprawkę albo poważniej zajmie się dachem.

2. Fotel kierowcy ma trochę popękany lakier na lewym boczku.

3. Wszystkie felgi są proste ale wymagają lakierowania

Auto jest na 100% bezwypadkowe. Miało tylko przerysowane nadkole.
Nigdy mi się nie popsuł, nie zgasł, nic się z nim nie dzieje. W lipcu
dojechał bez najmniejszych problemów do Chorwacji i z powrotem.

To chyba wszystko co o nim wiem

 

i teraz pytanie do forumowiczów - czy 60.000 PLN, które chcę za ten samochód to realna cena?

Jak to jakoś ogarnę to dorzucę zdjęcia - ewentualne "dobre ręce" zapraszam do kontaktu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

95 000km i rośnie. Może źle zadałem pytanie - bo odpowiedź dostałem dość wymijającą :) spytam więc inaczej - za ile Waszym zdaniem powinienem ją wystawić? / Ile byście za nią dali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za europejczyka 60 koła myślę, że jak najbardziej realne. Wystaw ją za 65. Ale na allegro jest pełno amerykańców, które psują ceny EU dlatego może być problem sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego najpierw pytam na forum i nie ukrywam, że wolałbym go puścić komuś z tąd. Nie musiałbym tłumaczyć co to, dlaczego tyle i jak się tym jeździ :)



ogarnąłem kilka zdjęć:

 

1wiu.jpg
8ucx.jpg
s2b4.jpg
zx4z.jpg
rwiu.jpg
vr44.jpg
rh05.jpg
oedw.jpg
9vkh.jpg
6rdv.jpg
59tg.jpg
zsz3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz i tutaj jest problem :> ceny są tak popieprzone tego samochodu że głowa mała! 2006r masz w dowodzie jak po vinie sprawdzasz to który jest rok bo maska przed liftem? wątpie by ktoś ci tyle zapłacił tutaj Polska za 89 tyś można dobra 370z z belgi sciągnąć :< ceny zetek są na maksa zaniżone w Polsce ja swoją z 2006 r która jest mega zdrowa i trzyma jak prawie żadna inna serie bo wypluło 272 konie i 345niutkó:> na 20stkach Harrego Hausena nowe 10tys pln plus Piloty 285/30/20 cena nowych 9tyś za komplet plus carbonowy dyfer i lotka chciał bym 45tyś!!!!nowe hamulce , wymienione oleje , nowe sprzęgło , nowy 2 mas . Moim zdaniem realna cena to 45 do 50tys nikt pesnie więcej nie zapłaci chociaż ten rocznik tyle jest wart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie jaj 65tyś? Za co? Nie chcę obrazic kolegi od tego auta ale nie jest ono zadbane a napewno wizualnie. Fotel wytarty i przedewszystkim bardzo brudny u mnie przy przebiegu 112tyś km był jak nowy. Nie chce mi się wymieniać gdyby ktoś dał za to 50tyś to było by moim zdaniem bardzo dużo. Osobiscie bym nawet tyle nie zapłacił.

Proponuję popatrzeć na ceny 370z! to też już prawie pięcioletnie auta i ceny spadają. Każdy lubi to co ma ale czas się obudzić 350z to nie jest jakiś święty gral i tanieje tak samo jak inne samochody.

 

Rozumiem że ktoś ma jakąś igłe trzymaną pod kocem od nowości i sobie ceni ale trzeba najpierw ją mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram się odpowiedzieć po kolei:

 

@ Strider

Twoja wypowiedź wydaje mi się super - trafna. Potwierdziła się zresztą w ciągu kilku godzin - nie znalazł się co prawda nikt kto mówiłby o wartościach skrajnych, które podałeś ale idea jest zachowana :)

Nie wiem tylko co ma do ceny sprzedaży cena zakupu - przecież można kupić szrota, pięknie go doinwestować i sprzedać dużo drożej (nie piszę tu o moim przypadku). Chyba ważniejsza jest "minimalna akceptowalna przez sprzedającego cena".
Dzięki za odpowiedź.

 

@ BartekZ33

Wiem, że amerykańce zaniżają średnią cenę transakcyjną, między innymi dlatego jak kupowałem auto zależało mi na tym, żeby było europejskie, najlepiej polskie.

Generalnie szukałem auta takiego, które względnie łatwo uda się sprzedać - zobaczymy jak wyjdzie :)

Dzięki za odpowiedź

 

@ HIXX

W dowodzie, w ASO i po Vinie wychodzi 2006. Aż poszedłem sprawdzać w aucie bo mnie wystraszyłeś ale mocowania maski seryjne :)

To, że 370tki tanieją to niestety dla mnie (jako sprzedającego) zły znak - jeden gość z forum już miał przyjeżdżać oglądać moją ale kupił 370 ;) Oby mu się dobrze sprawowała.

co do Twojej to (bez urazy) też bym za nią więcej nie dał, albo inaczej -nie zainteresowałbym się nią - jakoś tak wolałbym poszukać mniej rzucającego się w oczy egzemplarza, i mieć nadzieję, że ktoś go kupił bo taką miał fantazję. Bałbym się, że tak wyglądające auto z takimi dodatkami mogło być "upalane" i zaraz okaże się skarbonką. Ale tak jak mówię - to tylko moja zboczona wizja kupowania samochodu :) A Twoje auto widziałem na ulicy i prezentuje się naprawdę ładnie.

Dzięki za odpowiedź

 

@ Kamil208

ja się tak łatwo nie obrażam - poprosiłem o opinie na temat proponowanej ceny to dostałem. Nie zgodzę się tylko z formowaniem opinii wyrobionej na podstawie kilku zdjęć. Auto jest zadbane i w 100 % sprawne jeśli chodzi o stronę techniczną, jeśli chodzi o kwestie wizualne to (tak jak pisałem w opisie) jest przy nim kilka rzeczy do zrobienia. A że fotel nie jest super czysty - no nie jest  :) Ale jak ktoś się będzie wybierał go obejrzeć to napewno będzie. Foty były robione przy okazji majówki, jak miałem chwilę, żeby je zrobić dla gościa, który o nie prosił. Nie jestm handlarzem, sprzedaję swoje auto i niczego nie ukrywam, a szkod było mi dnia z dzieciakami na coś więcej niż umycie go z zwenątrz. Nie napisałem nigdzie, że to egzemplarz kolekcjonerski w stanie perfekcyjnym i ze znikowmym przebiegiem. I też tak go nie traktuję - to jest mój codzienny samochód, można powiedzieć, że prawie służbówka  :) zrobiłem nim w końcu 40 k km w rok :)

Niemniej dziękuję za odpowiedź.

 

@ jarek1111

nie mam pojęcia jak się odnieść do twojej odpowiedzi więc napiszę podobnie do Ciebie

ja bym się cieszył jakbym za swoje mieszkanie dostał 900 000. Mieszkania tanieją

Nie mam pojęcia czy komuś to pomoże wycenić swoje mieszkanie ale może... :)

Dziękuję za odpowiedź :)

Edytowane przez piecio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

95 000km i rośnie. Może źle zadałem pytanie - bo odpowiedź dostałem dość wymijającą :) spytam więc inaczej - za ile Waszym zdaniem powinienem ją wystawić? / Ile byście za nią dali?

Ja swoją z 2006 roku (2007 rejestracja) wysokiej wersji wyposażenia z USA (tyle, że z przebiegiem 45k) sprzedałem właśnie za 50k. Tyle, że była w automacie, których na naszym rynku w dobrym stanie, nietłuczonych jest mizerna ilość.

Jak masz samochód w dobrym stanie to rozsądne pieniądze każdy zapłaci. Myślę, że Twoja wersja jest więcej warta. Tyle, że jak mi się znudził samochód to się go pozbyłem :) - nie chciałem na nim zarabiać albo udowadniać jaką to stanowi wartość sentymentalną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisząc o twoim aucie odnosiłem się do propozycji któregoś z kolegów który zaproponował 60-65. Ja swojego już sprzedałem i powiem Ci że ludzie szukający 350z którzy do mnie dzwonili pytali: Czy część boczka drzwiowego za którą się łapie nie jest porysowana, czy plastiki w bagażniku nie są porysowane, czy skóry nie są powycierane, czy progi są poobijane od wsiadania, czy ma odpryski na szybie, czy felgi nie są porysowane + inne normalniejsze pytania. Każdy z nas wie że to wszystko co opisałem nosi zazwyczaj ślady zużycia ze względu na przebieg ale i bardzo słabe materiały jak np. tragiczne skóry,plastiki, słaby cienki lakier i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ gucio15

dzięki - właśnie o takie podpowiedzi mi chodziło, bo dzięki temu wiem za ile tak naprawdę chodzą zetki bo ceny wystawienia na allegro nic nie mówią.

też nie zamierzam robić na nim fortuny - chcę go sprzedać i tyle...

 

 

@ gucio15

no niestety taka prawda, że nie są to materiały o jakości tych w mercach czy bmw ale mam nadzieję, że większe znaczenie dla kupujących będzie miał zdrowy silnik i układ napędowy a nie ten kawałek plastiku na drzwiach (porysowany jak w każdej zetce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, ile dokładnie dostaniesz za swoją Z? Próbuj wystawiać za kwotę rzędu 55-60k (zawsze przecież można opuścić, gorzej w drugą stronę ;)). Jeśli zrobisz naprawdę dobry opis, do tego fajne zdjęcia, to sądzę, że po pewnym czasie trafi Ci się klient, który nie będzie szukać okazji, a fajnej zety po lifcie w miarę rozsądnych pieniądzach.

 

P.S. Może się mylę, ale ostatnio chyba ktoś pisał na naszym forum, że szuka Z w kasie ok. czy ponad 50k.

Edytowane przez boberek91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to sprzedaje swoją mam coś mocniejszego duzooooo do kupienia za dobre pieniądze a tym samym muszę kupić większy samochód cena 50tys do negocjacji , samochód hamowany u coobcia wyszła mega mocna seriia , nic nie robione tylko filtr K&N , pod spodem jak nowy zero obtarć itp , mam wynik ze zbieżności zero dostępu od serii przy 20stkach! sprzęgło i 2 mas nowe , nowe klocki wsiadamy jezdzimy:>  nic nie puka nie stuka , jest po generalnym przeglądzie

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-C30404011.html



 

@ HIXX

W dowodzie, w ASO i po Vinie wychodzi 2006. Aż poszedłem sprawdzać w aucie bo mnie wystraszyłeś ale mocowania maski seryjne :)

To, że 370tki tanieją to niestety dla mnie (jako sprzedającego) zły znak - jeden gość z forum już miał przyjeżdżać oglądać moją ale kupił 370 ;) Oby mu się dobrze sprawowała.

co do Twojej to (bez urazy) też bym za nią więcej nie dał, albo inaczej -nie zainteresowałbym się nią - jakoś tak wolałbym poszukać mniej rzucającego się w oczy egzemplarza, i mieć nadzieję, że ktoś go kupił bo taką miał fantazję. Bałbym się, że tak wyglądające auto z takimi dodatkami mogło być "upalane" i zaraz okaże się skarbonką. Ale tak jak mówię - to tylko moja zboczona wizja kupowania samochodu :) A Twoje auto widziałem na ulicy i prezentuje się naprawdę ładnie.

Dzięki za odpowiedź

 

To u mnie odwrotnie samochód jest mega zadbany , zero poboru oleju , trzyma serie jak mało który , wszystko jest zrobione , nigdy nie sprzedawałem samochodów padających , sprzegło 2 mas oleje klocki wszystko nowiutkie:> więc można się oszukać , zawsze wychodziłem z założenia że jak fura zrobiona to właściciel maniak i o nią dbał a jak seria to miał w d*pie samochód i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również jestem na etapie zmiany auta i nie ukrywam, ze 350z mnie kreci najbardziej z obranych mi kierunków dlatego mam pytania ;)

 

aktualnie jezdze mitsu eclipse 2g i nie jest ono uzytkowane w ogole zima wiec zakladam ze nastepne auto tez to nie spotka i bedzie spokojnie lezakował. 

 

czy ktos jest w stanie powiedziec o tych dwoch modelach?

 

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-C28148247.html

 

 

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-C30295102.html

 

 oczywiscie w 340 koni w pierwszej sytuacji nie wierze ale moze ktos spotkal te auta na ulicy albo cos o nich moze stwierdzic.. ;)

To wydaje się być niezłą propozycją świerze rocznikowo ale trochę dopieścić i dokompletować trzeba:

http://otomoto.pl/nissan-350-z-ewentualnie-zamiana-C29724300.html

 

Albo Ta:

http://allegro.pl/nissan-350z-i3505105009.html

 

No i coś takiego w Cabriolecie:

http://otomoto.pl/nissan-350-z-europa-manual-xenon-skora-igla-C30041732.html

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wydaje się być niezłą propozycją świerze rocznikowo ale trochę dopieścić i dokompletować trzeba:

http://otomoto.pl/nissan-350-z-ewentualnie-zamiana-C29724300.html

 

Albo Ta:

http://allegro.pl/nissan-350z-i3505105009.html

 

No i coś takiego w Cabriolecie:

http://otomoto.pl/nissan-350-z-europa-manual-xenon-skora-igla-C30041732.html

Nie będzie to nikomu przeszkadzało, że powyższe wyglądają jak "składaki"? :) Trochę to może być słabo bezpieczne w użytkowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ja akurat jestem wybredny ;) najpierw i tak musze sie pozbyc moje strucla a niech mi ktos powie 350z białych miał kilka odcieni? w sensie perłowy i zwykły akryl? bo jak oglądam te białe na allegro to sa rozne a nie kryje ze biały i czarny najbardziej mnie jaraja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...