Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmm ja akurat jestem wybredny ;) najpierw i tak musze sie pozbyc moje strucla a niech mi ktos powie 350z białych miał kilka odcieni? w sensie perłowy i zwykły akryl? bo jak oglądam te białe na allegro to sa rozne a nie kryje ze biały i czarny najbardziej mnie jaraja :)

 

Białe tylko Usa :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów w końcu przeczytałem wszystkie 115 stron poświęcone 350z

 mam pytanko czy ktoś z forumowiczów widział może na żywo ten model

http://otomoto.pl/nissan-350-z-okazja-C30372841.html


z góry dziękuje za odpowiedz :)

Czy ktos moze spraedzic mi ten Vin w carfax

JN1AZ34E74M154787

Edytowane przez yacko88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe widziałem live , przy takiej cenie sprawdził bym podstawowe rzeczy jak silnik:> i skrzynie do tego czy lata prosto resztę możesz sobie zrobić z czasem , nie zawsze tani oznacza zło ale tutaj jest bardzo tanio więc trzeba zabrać samochód do aso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich!

 

Przymierzam się do zakupu 350Z. Oglądałem dzisiaj model, który wg mnie jest w całkiem dobrym stanie, choć nie byłem jeszcze z autem w serwisie, więc większy przegląd jeszcze przede mną.

 

Mam kilka wątpliwości, być może ktoś będzie w stanie mi coś podpowiedzieć.

 

Spisałem sobie VIN samochodu, jednak różne dekodery w sieci pokazują mi odmienne dane... Jednak te najbardziej polecane (np. http://japancars.ru) wskazują datę produkcji na sierpień 2004, podczas gdy w polskim dowodzie rejestracyjnym jest wpisany 2005. Poza tym data pierwszej rejestracji w dowodzie to początek stycznia 2005... Mam więc chyba prawo podejrzewać, że data produkcji w dowodzie jest niepoprawna. Spotkał się może ktoś z czymś podobnym? Nie chciałbym przepłacić za starszy rocznik niż w rzeczywistości... Poza tym wolałbym jednak coś od 2006 w górę - kiedyś pewnie będzie łatwiej sprzedać.

 

Poza tym samochód ma trochę niespasowany przedni zderzak (kiepsko to wygląda pod lampami). Jednak cała reszta karoserii samochodu nie wskazuje na moje oko na wypadkową przeszłość. Zdaniem właściciela, zderzakiem kilkakrotnie zahaczono o podłoże (np. na parkingu), zderzak był po tym malowany itp. Ale czy rzeczywiście centymetrowa dziura między reflektorem a zderzakiem mogła być spowodowana tylko taką błahostką? Aż tak ciężko ten zderzak poprawnie zamontować, jak go się już raz zdejmie? Może ma ktoś z tym jakieś doświadczenia?

 

Dziękuję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zderzaka, ja bym grubo przeswietlil auto na przegladzie, kanal i sciezka - podstawa Oczywiście moze to byc kwestia spasowania. Zderzak trzyma sie na 6 klipsach widocznych po otworciu maski i na dwoch srubach (na strone) pod lampa. No i od dolu kilka srubek do oslon pod silnikiem, ale tam imo regulacji nie ma.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Szejn za odpowiedź! Ciągle jestem niezdecydowany, ale chyba jednak poszukam czegoś młodszego. 2004 to już jednak dość stary rocznik :(

o kierwa zależy za jaką cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/nissan-350-z-v6-klimatrn-skora-zarejestr-C30783544.html   jak myslicie warto byloby ponegocjowac cene? ;D ciekawe co byloby dokladnie do zrobienia... 

 

poduszki sa sporym wydatkiem, blotniki nie wiem czy sa nagciecione ?  i sadze po tym co wyczytalem na forum ze to wcale nie jest rok 2006? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto zmeczone konkretnie...w tym przypadku sprawdza się porzekadło: ` gownem płacisz, gowno masz`

daruj sobie takie okazje bo wsadzisz do tego auta górę siana a i tak będzie dalekie od ideału, no chyba ze wyznajesz zasasde kupić-->zajechać-->sprzedać

 

już to jest lepsze:

http://otomoto.pl/nissan-350-z-nissan-350z-C30781879.html

Edytowane przez hot_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki byl tamten model emce ale ten czarny to raczej nie jest warty tej ceny. Auto ma przejechane 200 tys, w srodku jaka pocieta kierownica na poduszce...a tanie te poduszki nie sa...wysrana kurtyna. Z zenwtatrz nietknieta jest tylko klapa tylnia i dach...ewentualnie maska ale watpie by nie wymagala malowa tak to dookolola poobinay nawet tylni zderzak dostal po lewej stronie czyli auto prawie cale do malowania. Dzwi dwie sztuki, blotniki przednie i zderzak napewno do wymiany bo w gownie nie ma co rzezbic. Nie wiem jak ten tylni blotnik czy da rade go odratowac. Do tego dochodzi lampa, lewe nadkole tez pewnie potrzaskane...oby przednie wzmocnieniue nie bylo waleniete...Pytanie jak zawieszenie czy wahacze sie nie pogiely a kupic np nowy banan to tez niemaly wydatek. No i trzeba pamietac ze przy takim przeniegu to wymiana oleju silnika, skrzyni plynow, paskow i filtrow. Wedlug mnie koszt ratowania tego auta to ok 20 tys zl. Sam wiem po sobie bo moj znacznie mniejsze uszkodzenia, dalem za niego podobne pieniadze pol roku temu i koszt naprawy wyniosl cos ok 15 tys bo juz pod koniec przestalem liczyc. To co oferuja na allegro to jedno ale potem jakosc tych czesci to drugie bo kupisz zderzak za 300 zl a okaze sie ze jest tak zdeformowany ze do niczego sie nie nadaje. Ja sam odsylalem 3/4 czesci ktore kupowalem. Zrobic po kosztach na szute tez nie problem tylko pozniej po pierwsze trudno sprzedac, po drugie stach jezdzic a po trzecie to ciagle poprawki. Te ceny ktore podalem naprawde nie sa zawyzone bo to sie tylko tak wydaje ze spojrze na allegro i tutaj to kosztuje tyle tamto tyle tylko ze po drodze wychodzi jeszcze w cholere pier**l kotrych nie bierze sie wogole pod uwage...a jak nie masz dobrych fachowcow na ktorych mozesz polegac to szkoda nerwow, zdrowia i czasu.

 

 

Acha i zapomnialem jeszcze ze auto jest sprowadze ze wiec pytanie jakie beda koszta oplat ;]

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem jaki byl tamten model emce ale ten czarny to raczej nie jest warty tej ceny. Auto ma przejechane 200 tys

faktycznie moze i masz rację , ale co do przebiegu to jestem głęboko przekonany ze 70% zetek ma poprzekrecane liczniki, bo w przebiegi rzędu 40-50tys. nie uwierzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie wierze raczej w te przebiegi ale dobry mechanik jest w stanie stwierdzic czy auto ma faktycznie tyle najechane po zluzyciu odpowiednich podzespolow...akurat u mnie przebieg jest wiarogodny patrzac na ilosc oryginalnych czesci i stopnia ich zluzycia. Ale wez pod uwage to ze to nie jest auto rodzinne i wydaje mi sie ze duzo osob kupujac nowego 350z raczej kupowali je jako conajmniej 2 jak nie 3 auto wiec te przebiegi niekotre moga byc faktycznie prawdziwe. Ja np robie srednio 500 km miesiecznie moim autem co w przeliczeniu na rok daje ok 6 tys km pod warunkiem ze zima tez bym jezdzil - a akurat 350Z nie nadaje sie na zime - to przez 10 lat zrobie max 60 tys...Jezeli chodzi o przebiegi to ja niewierze w te w autach rodzinnych, dieslach, busach itp. bo to sa auta do jazdy codziennej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cześć

Przymierzam się do przygody z 350Z, zaczynam poszukiwania jakiegoś rozsądnego egzemplarz za cenę do 40tyś

Prosił bym o ocenę tych sztuk:

czarny http://allegro.pl/nissan-350z-2005-r-bose-brembo-301-km-europa-i3584644675.html

i szary http://otomoto.pl/nissan-350-z-pack-skora-brembo-bose-gaz-C29162139.html

Z góry dziękuję.

Edytowane przez Adamur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć wg. mnie za dużo nie wynika , czarny stoi bardzo długo na sprzedaż już ,o ile dobrze kojarzę , ale nie wiem dlaczego . Mimo to i tak bardziej do mnie  przemawia ta oferta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...