Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czarny stoi ponad rok a szary około 7 miesięcy :)

Jak dla mnie zabieraj jednego i drugiego do ASO Nissana odżałuj około 300pln a będziesz miał jasność. Jak tak zrobiłem i wiem co mam.

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja US , ale to pewnie wiesz . I nie wiem czy chcesz jeżdzić autem z napisem Wiola na zagłówkach :) Pewnie zostawione w rozliczeniu bo sprzedają w Gubinie a G to pomorskie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miłośników seri Z Nissana

Własnie powaznie zastanawiam sie nad nabyciem tego egzemplaża;

http://tablica.pl/oferta/nissan-350z-2004-zamiana-okazja-CID5-ID3xrH7.html#2c564deae4

 

Moze zna ktos to auto albo je ogladal? Bede bardzo wdzieczny za pomoc.

Po pierwsze to "golas" kierownica zmieniona od innego samochodu  co może sugerować "dzwonek"  ,kierownica obszyta ponownie skórą. Jak dla mnie przekombinowane auto .Progi maja inny odcień od całego nadwozia które było już lakierowane. Można zadać sobie pytanie dlaczego cały środek zmieniony plus caly malowany. ( możliwe ze po mega dzwonie lub powodzi).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włąsnie rozmawiałem ze sprzedajacym i przyznal sam ze oba zderzaki byly zmieniane, przedni ze względu na uszkodzenia a tylny przez wneke na tablice bo to ze stanow.....

 

Co dalej panowie dostrzegacie?

ps a po czym poznajesz ze kierat zmieniony? ze obszyty to wiadomo ale ja nie moge dostrzec roznicy poza tym ze przyciski sa po jednej stronie a widzialem wersje ze po obu stronach


Mi te dywaniki i zetka w bagazniku sie nie podoba ale myslalem ze mozna by to wywalic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, dzieki

powiedzcie moze co takie auto moze wogóle miec, troche znalazlem ale na pewno nie wszystko....

Do tej pory nie mialem stycznosci z takim autem, wiem prawie wszystko o BMW ale o innych markach praktycznie nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włąsnie rozmawiałem ze sprzedajacym i przyznal sam ze oba zderzaki byly zmieniane, przedni ze względu na uszkodzenia a tylny przez wneke na tablice bo to ze stanow.....

 

Co dalej panowie dostrzegacie?

ps a po czym poznajesz ze kierat zmieniony? ze obszyty to wiadomo ale ja nie moge dostrzec roznicy poza tym ze przyciski sa po jednej stronie a widzialem wersje ze po obu stronach

Mi te dywaniki i zetka w bagazniku sie nie podoba ale myslalem ze mozna by to wywalic..

Nie tylko zderzaki popatrz na progi dla mnie cale auto jest malowane zderzaki są jak reszta a progi inny odcień przypatrz się

Acha, dzieki

powiedzcie moze co takie auto moze wogóle miec, troche znalazlem ale na pewno nie wszystko....

Do tej pory nie mialem stycznosci z takim autem, wiem prawie wszystko o BMW ale o innych markach praktycznie nic...

Poczytaj cały temat jest tego ponad 100 stron. ja swojego szukałem prawie rok. Przede wszystkim nie napalaj się na pierwszy lepszy . To tak jak byś szukał M3 idealnej ciężko znaleźć a cena nie zawsze świadczy o stanie.

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... czyli tak naprawde to nie za wiele tego jest. Te elementy wyczytalem myslalem ze moze cos wiecej...

Ale Ok to nie limuzyna tylko auto sportowe i a najwazniejsze rzeczy akurat sa dostepne. Ciekawi mnie jeszcze tylko czy jesli czegos nie ma to mozna to w miare latwo doposazyc. U mnie w obecnym aucie to duzy problem a jak wyglada to w tym przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tempomat ,  elektryczne, regulowane fotele , ESP , felgi Rays ( lżejsze od standardowych).


hmmm... czyli tak naprawde to nie za wiele tego jest. Te elementy wyczytalem myslalem ze moze cos wiecej...

Ale Ok to nie limuzyna tylko auto sportowe i a najwazniejsze rzeczy akurat sa dostepne. Ciekawi mnie jeszcze tylko czy jesli czegos nie ma to mozna to w miare latwo doposazyc. U mnie w obecnym aucie to duzy problem a jak wyglada to w tym przypadku?

Felgi zmienisz(3000pln) , Brembo (3000pln+ Tarcze i klocki nowe 2600pln). Reszta gra nie warta świeczki.

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie za konkrety i za zainteresowanie tematem.

przegladam sobie ceny czesci i powiem szczerze ze jestem milo zaskoczony. Naczytalem sie ze graty sa drogie a auto skomplikowane ale widze ze to jakies bajki chyba byly...


moze zaciski czy kola sa drogie ale reszta jest git;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie za konkrety i za zainteresowanie tematem.

przegladam sobie ceny czesci i powiem szczerze ze jestem milo zaskoczony. Naczytalem sie ze graty sa drogie a auto skomplikowane ale widze ze to jakies bajki chyba byly...

moze zaciski czy kola sa drogie ale reszta jest git;)

Olej 4 ltr 150-200pln , filtr powietrza 20pln ,oleju 20pln (co 5tys) . Łańcuch rozrządu , nie posiada filtra klasycznego paliwa tylko tzw siatke  w pompie paliwowej. I tankuj tylko Pb98 min

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za info. a odnosnie rozrządu to rozumiem ze nie tyka sie go za bardzo czy jak w nowszych audi padaja napinacze albo cos innego?

Nie dotykasz. Ogólnie bardzo udany silnik. Spalanie około 15l/100km ,  skrajnie to około 10l i 18l/100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...