Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś już tu nie pasuje bo fotele od orange a ogólnie nie ma orange pack... za taka cene szukać zetki to strzał w kolano.nawet 2004 rok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby wersja US tak ma, bo ostatnio też ktoś pytał o opinie innego auta i była taka sama sytuacja , fotele pomarańcz a reszta nie


W wersji US tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Jeśli ktoś lubi majsterkować i robił by to w stodole, to wydaje mi się że koszt naprawy blacharskiej bez malowania wyniósł by ok 8tyś. Sprawdzałem koszt części na Alledrogo i nadkola ok100zł zderzak tył ok 200zł przód 600zł klapa 150zł... wyszły mi śmieszne pieniądze i tak się pytam czy ktoś oglądał, jak zawieszenie jest nie ruszone, a motor serwisowany i zadbany to czemu go nie kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobić można bez problemu ale Strider ma racje nie będzie to tania zabawa :) Części od EU wchodzą w grę. Ale przebieg największy jaki widziałem w Zetkach :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że nie zatankowany i dlatego nie chcą:P a tak serio to chyba, każdy kto chce Zetkę przed liftem ma te ponad 50 kawałków na samochód więc dziwie się, że nie poszła zaufana z forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Jeśli ktoś lubi majsterkować i robił by to w stodole, to wydaje mi się że koszt naprawy blacharskiej bez malowania wyniósł by ok 8tyś. Sprawdzałem koszt części na Alledrogo i nadkola ok100zł zderzak tył ok 200zł przód 600zł klapa 150zł... wyszły mi śmieszne pieniądze i tak się pytam czy ktoś oglądał, jak zawieszenie jest nie ruszone, a motor serwisowany i zadbany to czemu go nie kupić :)

 

Naprawialem 350Z ktore nawet w polowie nie mialo takich uszkodzen jak to i wiem ile mnie to kosztowalo pieniedz, czasu i nerwow...i jak mowie ze bedzie to kosztowac ponad 30 tys to nie wyssalem sobie tego z palca. No chyba ze ktos robi taki auto po kosztach i potem jezdzi sie takim ulepem i wstyd wolac za niego wiecej niz 30 pare tys....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktokolwiek, cokolwiek? http://otomoto.pl/nissan-350-z-350z-automat-bose-zamiana-C31128989.html

przypominam, że chodzi mi głównie o zdrową budę.

 

PS. cały wrocek w automacie jeździ?

 

Nie :) Zdecydowanie nie :) Ja mam manula, hot_rider chyba też :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto znajomego mojego koleżki :D mówi, że warto się zainteresować. 3 lata w Polsce. Niezła fela. Końcówka 2003r. no i cenowo nie ma co narzekać :) 


http://tablica.pl/oferta/nissan-350z-57000-kms-maska-carbon-wydech-hks-dolot-green-felgi-20-CID5-ID3djzp.html#4c161df1a6 coś ktoś wie na ten temat? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...