Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

auto wielokrotnie wystawiane, bylo nawet na e-bay-u hamerykańskim ale nie wzbudziło poklasku pośladkami...jakby ktoś był mocno zainteresowany to moge obejrzeć bo mam blisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny kolor. Też golas z dokładkami. Pytaj Quby , jeśli grzebał w nim a jest oklejony ,będzie wiedział co i jak. Kolega jest na Forum

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny kolor. Też golas z dokładkami. Pytaj Quby , jeśli grzebał w nim a jest oklejony ,będzie wiedział co i jak. Kolega jest na Forum

Wytłumaczcie mi prosze co to znaczy golas z dokładkami bo już drugi raz spotykam sie z tym stwierdzeniem i dalej go nie rozumiem?

 

Dla mnie przede wszystkim najważniejsze jest to, żeby auto było w dobrym stanie technicznym. BTW wyżej wymieniony egzemplarz w ceglastym kolorze ma bixenony, skóre, brembo, manual no i niestety źle spasowaną stacje multimedialną, którą można odpowiednio spasować albo w ogóle wyrzucić.

 

ADIX widze, że Ty też próbujesz sie pożegnać ze swoją? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn ,że z fabryki wyszedł jako goła wersja a potem ktoś go doposażył , bixenony może i ma , ale co z tego jak bez spryskiwaczy , skóra jest też dokładana nie ma też grzanych foteli no i radio faktycznie słabo spasowane a można dobrze bo sam mam u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam to auto koroseryjnie bardzo dobrze się prezentowało jak i pod spodem.

Z tego co pamietam to zapodałem mu większą chłodnicę wody z Murano czy FX-a oraz zmienialiśmy termostat, sprzęgło i klocki hamulcowe, to było z rok temu i auto naprawdę było okey.

No i była to najmocniejsza zetka jaka odwiedziła moją hamownie (z seryjnych) - mam gdzieś jej wykres 273KM bodajże wyszło i chyba ciut ponad 340Nm...

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy to Szczecin wisi grubo ponad rok.

a trzeci i czwarty(ten sam) to golas z dokładkami.

A to auto ze Szczecina ktoś kiedys oglądał? bo to że wisi ponad rok to jeszcze nic nie znaczy. Na zdjeciach prezentuje sie nieźle, opis też wygląda konkretnie (dobrze wyposażona wersja, aso dosyć długo odwiedzał, dokumenty itp) a i cena też nie odstrasza....

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jestem właśnie po oględzinach tego o to "wynalazku" http://allegro.pl/nissan-350z-wersja-premium-pack-i3683570374.html i jesli ktoś jeszcze chciałby sie wybrać i zmarnować czas/paliwo żeby go zobaczyć to szczerze odradzam.

 

W ogóle to sie zastanawiam jak ludzie wstydu nie mają żeby :

a) jeździć na codzień takim autem i nic z nim nie robić

b ) robić taki opis w internecie : bardzo zadbany, piękny, garażowany, niski przebieg, nie wymaga wkładu własnego itp bla bla blaaa... Chyba liczą na to, że ktoś bez oględzin po tym żenującym opisie skorzysta z opcji "kup teraz" + dostawa

 

No ale konkretnie:

- właściciel oczywiście nie zna historii samochodu mimo, że na pierwszy rzut oka widać że walony był z każdej strony. Nie ma plastiku który byłby spasowany jak trzeba, wszystko odstaje. Relflektory "ksenonowe" na moje oko nieoryginalne (jeden brudny w środku) oczywiscie źle usadzone, niestandardowe szpary wokół, . Przedni zderzak przymocowany na zrobionych przez siebie nawierceniach w pasie bo chyba sie nie dało sie tego zrobic tak jak Bóg przykazał. Z tyłu to samo, plastiki odstają i są źle spasowane.

- pod maską wsadzony jakis lipny stożek chyba firmy "no name"

- felgi prawie wszystkie poździerane, opon nie ma

 

Po zewnetrznych oględzinach tego niewymagającego wkładu finansowego auta nie było juz po co zaglądać do srodka no ale .... :) od razu po oczach bije poprzecierana "zadbana" skóra co przecież swiadczy o jak najbardziej "oryginalnym przebiegu" - 47k

 

Jednym zdaniem to szkoda fatygi. Ludzie marnują swoj i nasz czas. Drugi egzemplarz który oglądałem i druga lipa no ale nic... nie zniechęcajmy sie :) sa jeszcze inne ciekawe opcje

Edytowane przez wp89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo już wisi , naprawa około 10tys. nie wiadomo co jeszcze  może wyjść. Licz 40tys. do jazdy.

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 8 tys. się nie zmieści na pewno( same 4 opony i felgi to będzie tyle) . Cena kosmos za ten stan.

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Auto znajomego mojego koleżki :D mówi, że warto się zainteresować. 3 lata w Polsce. Niezła fela. Końcówka 2003r. no i cenowo nie ma co narzekać :)

http://tablica.pl/oferta/nissan-350z-57000-kms-maska-carbon-wydech-hks-dolot-green-felgi-20-CID5-ID3djzp.html#4c161df1a6 coś ktoś wie na ten temat? 

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=3691809216 z tego co się zorientowałem to warto na nią zwrócić uwagę. 

tu masz trochę informacji o tym czarnym

Edytowane przez tomi79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...