Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na myśli te osoby którym kilka już dni temu napisałem wiad. kilka razy na pw.

A innym bardzo dziękuje.

Edytowane przez jakub350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto mojego kolegi kolegi :D Podobno warto się zainteresować :) Cena jest niezła no i EU. Pojedź i obejrzyj... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie nie jest obity tylko po dachu!!! Nawet jak by nie był po dachu to nie taki niski około 15-20 tys  min jeśli opony i felgi to dołóż 8 tys. jeszcze. :) Ściana za silnikiem jest krzywa koło aku. lol

Wogóle Cabrio jak jest po dachu to tylko na złom się nadaje.

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie nie jest obity tylko po dachu!!! Nawet jak by nie był po dachu to nie taki niski około 15-20 tys  min jeśli opony i felgi to dołóż 8 tys. jeszcze. :) Ściana za silnikiem jest krzywa koło aku. lol

Wogóle Cabrio jak jest po dachu to tylko na złom się nadaje.

Myślę że grubo przesadziłeś.

Auto jest kosmetycznie uszkodzone.

Jeśli zawieszenie nie jest pogięte to powinno się skończyć na wymianie elementów blacharskich, które nie sa elementami nośnymi.

Lewy bok wygląda że jest cały ok, więc do wymiany maska błotnik i zderzak z przodu, z tyłu: zderzak, klapa do prostowania lub wymiany, błotnik do prostowania lub wymiany, do tego wszystkie lampy. Za dużo roboty to tu nie widać.

Gdzie Ty tam widzisz krzywą ścianę grodziową ? Aby ściana grodziowa się pogieła to auto musi dostać mocnego strzała, a tutaj auto jest całe, jeżdżące, szyby całe, poduszki całe, więc nie ma opcji na uszkodzoną ścianę grodziową.

Warto rzucić okiem na auto.

Edytowane przez IceManPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieran ADIXa. Uszkodzenia może nie są ogromne, ale jest och dużo! Do wymiany poszycia, błotniki, maska no cała blacharka. Jest to dużo pracy, zachodu, kasy szukania i roboty. Moim zdaniem przy takich uszkodzeniach nie odtworzysz nigdy oryginalnego auta sprzed wypadku, zawsze będzie coś nie spasowane. Nawet jak masz ogarnietego mechanika. Mój kumpel rozebrał e30 do gołej budy i składa rok bo wszystko ma być idealnie zrobione, bez milimetra szpary jak w fabryce albo i lepiej to długa i żmudna droga. A zawsze wyjdzie coś przy okazji, konserwacja, niech się zdaży że coś dojdzie jeszcze 15k to na bank do wydania :) auto stoi za 20k to już mamy 35. Nie wiem czy jest sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do dostępności części to nie ma tragedii. wchodzisz na ebay i masz wszytsko plus oczywiście przesyłka i cło jeżeli ściągasz z us. to nie jest problemem, zgadzam się natomiast , że jest to praco i czasochłonne, spasowanie może być już nie tak dobre. chyba, że wszytsko sprawdzisz i faktycznie będzie to plug and play :) zakładasz i gra :) może jak byś jeszcze potargował z 3-4 tyś to bym zaryzykował. Wszytsko jest kwestią ceny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały do malowania i mnóstwo pracy dostał w przednie koło więc nie wiadomo co się posypało wart 11 może 13k.


Po vin znalazłem na tego czarnego taki opis http://www.bezwypadkowy.net/forum/105-ocena-auta/45736-proba-o-sprawdzenie-350z-vin-jn1gaaz33u0001246 co wy na to a szczególnie BartekZ33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakub350

zapraszam po mojego http://otomoto.pl/show?id=C30649943&preview=1

 

zamiast kombinować to masz pewne zadbane bezwypadkowe auto - każdy to potwierdzi

masz też Coobcia pod ręką - auto zna, widział, pomoże z modyfikacjami dalszymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Mam na oku jeszcze takie http://otomoto.pl/nissan-350-z-C31398592.html-tylko ten gaz,po vin nic ,nic tez o bezwypadku podobno miał wymieniany błotnik i wachacze po uderzeniu kołem.

2.Jak co to ogladalem http://otomoto.pl/nissan-350-z-alu-20-C30370408.html

3. ten wygląda zacnie http://otomoto.pl/nissan-350-z-premium-pack-europa-bezwypadk-C31433516.html


tomoakatomi strasznie drogi jest ten twój dokładając za rok 20k mam 370z


tomi79 rozmawiałem z nim wcześniej i powiedział ze ma do wymiany klocki i gumy stabilizatora tył a reszta igła.

Edytowane przez jakub350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcesz odemnie to nie bede calowac w tylek - cena nie jest zla cena biorac pod uwage caloksztalt, ale widac ja sie nie znam majac 3 rozne 350z

jakbym ja mial kupic 370 to bym nie kupowal 3 350tek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IceMamPL to jest Cabrio no chyba ze chcesz zrobić teraz z twardym dachem zete z tego szrota. Wiesz jak działa dach w Cabrio .? A co z przednia szyba i mocowaniem  jest  z gumy .... czy wstawisz cały  ten element u pana zdzicha w garażu jak sobie wyobrażasz dachowanie w Cabrio ? Jestem przekonany że nie wiesz o czym piszesz to nie jest zwykła puszka po dachu :) lol 

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym pomaranczu dach dziala jak nowy dachowania niet szybko sie sprzeda koszta tak max 8 tysi z oplatami i rejestracją  wyjdzie tyle co anglik po przerobieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...