Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamietam to właściiel od tego Turbo Zet już do mnie pisał i trzeba w nim popracować nad seryjnym ECU bo jest ono spięte z Stand Alonem AEM i są problemy z pracą przepustnicy i masę błędów wywala...

Szczerze powiedziawszy Tego AEM-a bym w cholere wywalił wsadził fabryczną wiązkę i na seryjnym ECU wystroił + dodatkowo maf sensor o większej "widzialności"

Wówczas auto by pracowało jak fabryka.

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taki rocznik musisz do tych 30 kawałków dodać co najmniej 15 i kupisz :) Chyba, że ktoś lubi kupować składaki ale w to wątpię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Mam na imię Michał i jestem z Wrocławia.

Piszę tutaj ,ponieważ właśnie sprzedałem dotychczasową furę i szukam właśnie Nissana 350Z.

Kapitał jakim dysponuję to ok 35-38k

Czytałem forum i zdaję sobie sprawę ,że za tą kasę nie kupię igły, natomiast liczę na odrobinę szczęścia :) ,żeby nie wbić się  w kanał,

Może ktoś z Was może mi coś podpowiedzieć , rzucić namiar na coś względnie jeżdżącego.

Byłbym naprawdę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

Mam nadzieję ,że będę mógł za jakiś czas aktywnie udzielać się na forum i dzielić swoimi doświadczeniami

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydech k1 japspeed ;) bez silencerow armagedon :)

wydech k1 japspeed ;) bez silencerow armagedon :)

wydech k1 japspeed ;) bez silencerow armagedon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 :) prawie każdy zaczyna szukać od tańszych ofert , a potem różnie to bywa i albo żałuje się i ciągle dokłada do auta albo jest się zadowolonym i się śmiga :) ja przy kupnie mojego wolałem nie ryzykować - za to dwa lata jeżdżę bez żadnych problemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kupował jakiś czas temu zetkę w cabrio , po roku sprzedał za te same pieniądze bez żadnego wkładu a koszowała niecałe 40k.

Teraz kupił 370z i mnie rozwalił, naprawdę.

Jest różnica między 350z a a370z

Dzięki za pierwsze namiary. Kolor jeden z ostatnich , które rozpatrywałem ale nie mówię nie :)

Szukam na spokojnie, nie będę się bardzo sieszył ale liczę na Waszą pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jezdzij ogladaj. gadanie takie ze jak cos tanie to odrazu musi byc skazane na porazke tez jest glupie. po niektorych owszem widac ze ulepy totalne i wszystko do niczego nie pasuje ale zdazaja sie tez ludzie ktorym zalezy na kasie i musze sprzedac szybciej.. wiec warto zainwestowac troche grosza na wycieczke i obejrzec ;)

 

ja osobiscie kupilem  niedawno zete za smieszne pieniadze, jezdze miesiac, przejechalem troszke km i narazie odpukac sie nic nie dzieje :)

 

i przy niskich kwotach koloru sie nie wybrzydza :D moj jest srebrny co mnie boli ale plany zeby go przemalowac sa :) mnie kreci natomiast biala perla :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz napiszę, nie szukam auta nowego, nigdy nie malowanego z przebiegiem 25k

Chcę kupić coś ,czym da się normalnie jeździć i nie było zespawane z dwóch.

Wydaje mi się ,że przy odrobinie cierpliwości w końcu będę zwycięzcą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ja za swoją z 1,5 roku temu dałem nieduże pieniądze. Była bita i o tym wiedziałem z raportów carfaxu. Przed przyszłym kupcem też nie zamierzam tego ukrywać. To jest plus samochodów sprowadzanych z USA ;) Jednak mechanicznie wszystko ok. Przez ten czas wymieniałem tylko olej, klocki, z 3-4 komplety opon na tył i końcówki drążków. Oleju trochę pobiera, ale są to drobne ilości. Przebieg to prawie 200 000 km.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest 350z a nie jakiś kosmos lata lecą ceny spadają  za 35 koła mamy bmw 5 miejscową co odieżdza ze świateł  o długość samochodu, a diesel jest porównywalny  3l ma momentu tyle,że zetka siada,ale zetką i tak lepiej się jezdzi niż tymi dupowozami choć poweru mało to nadrabia w  zakrętach jedzie jak po szynach

Edytowane przez dziubas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że Zetka nie jest samochodem na prostą... Na torze pokazuje do czego służy i nie ważne czy to time stać czy drift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...