Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem po tego czarnego bezwyp......,był malowany przód a jak chciałem przyjechać obejrzeć właściciel poinformował mnie ze właśnie będzie malował cały lewy bok bo ktoś mu zarysował gwoździem.

Mi to auto ma zapewnić zabawe ,może troszkę na toże troszkę bokiem byle nie tak jak wczoraj bo prawie było bam.

Czy wasze tez się tak slizgają na lekko wilgotnej nawierzchni w zakrętach,czasem trakcja w czasie jazdy jeszcze na 3 miga,a bez trakcji widze jak obrotomierz podbija.

to jest o tym aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę, wisi na pewno od maja lub wcześniej (kojarzę coś bo wtedy szukałem zetki dla siebie), Wiecej nie napiszę, bo auta kompletnie prywatnie nie znam.

Edytowane przez Sajmon_LP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bezczelny gość nadal pisze ze to bezwypadek i wkleja te same zdjęcia.

Jedz oglądnąć może będzie warto i da się dużo urwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że było malowane faktycznie nie przesądza auta o złej przeszłości, grunt żeby nie było składane z dwóch, mam na myśli nie wiem, np wstawianą ćwiarę, podłogę czy dach.

Sam kiedyś miałem Hondę, była cała malowana bo była srebrna, a dostała nowy kolor niebieski z palety Hondy NSX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje auto tez jest cale malowane bo kupilem je po lekkim uszkodzeniu ale po blizszym zastanowieniu stweirdzilem ze na 80% elementow jest jakas skaza (ryska, wgniotka, rdzawka) co kwalfikowalo je do malowania wiec stwierdzilem ze opier.... go calego na czarno. Ale auto nigdy nie bylo ciete i spawane..no moze tylko w miejscu tylnej wycieraczki ktora usuwalem zeby klapa byla na gladko ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, czy do ok 40 tys jestem w stanie kupić zdrową 350z z rocznika 2004/2005? Czy muszę się liczyć z jakimś dodatkowym wkładem po zakupie? (Jeśli tak, to mniej więcej jakim?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od stanu ale za 40tys można  znaleźć coś sensownego tylko Cierpliwości i Wytrwałości nie ma co napalać się na pierwsza lepsza. Ja swojej  szukałem rok (oczywiście miało być cabrio). :) Ale nie musiałem wkładać ani $ tylko lać do baku $$$ :)

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowo. Tak przeglądam co się dzieje w ogłoszeniach. Czytam forum od deski do deski i rozmyślam. Masz rację, nie ma co się napalać na pierwszą "zjadliwą". Póki co to w necie nie widzę nic godnego (mowa głownie o ofertach z Allegro). Bardzo chciałbym trafić jakąś EU. Zobaczymy :) Ciśnienia, że na już ma być, to nie mam. Wolę spokojnie do sprawy podejść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest zainteresowany to ja swoją zetkę bede wystawiał na sprzedaż na wiosnę, sprzet nie jest bezwypadkowy ale nie był odwijany z drzewa podłużnice proste itd ale najwazniejsze ze jest w bdb stanie technicznym. Nie wystawiam go teraz bo musze jeszcze pare rzeczy zrobic np pomalowac tunel środkowy bo zle pomalowałem, pomalować maskę bo mnie wkurza a tak to chyba tylko jeszcze olej w silniku wymienić. Jak ktos bedzie zainteresowany to niech pisze bo naprawde nie zalezy mi na tym zeby cos ukrywac. Zetka jest biała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...