Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

byłbym w stanie zrezygnować z poduszek jak było by to moje n-te auto tylko na wyjazdy, zloty, eventy, tak jak zrezygnuje z poduszki kierowcy dla kiery omp. nie widze niczego złego w tym, że kolo ma tak obszytą deske, kto wie czy ma tam poduchy...wszytsko to domniemania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A wierzyć mi się nie chce że tym autem jeżdzi facet.

Kadzik a tobie się podoba? Pamientaj że odcienie niebieskiego sa słabo sprzedajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamientaj że odcienie niebieskiego sa słabo sprzedajne.

Czemu tak twierdzisz? Twoje wnioski? Autu się nie przyglądałem nawet na zdjęciach, ale mi się niebieski podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka niebieskich aut bo mi też to średnio przeszkadza i  jak sprzedawałem to każdy "Panie gorszy to już tylko biały", nie były to jakies zajechane kolory zawsze metalik w perle.

I proszę was nie porównujmy tego auta z ogłoszenia z tymi troszkę wyżej bo to inna liga lakieru.

Edytowane przez jakub350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy kolor to czarny, biały, srebrny te auta najlepiej sie sprzedawały. Miałem czerwone brawo chociaz to auto wygladało najlepiej w tym kolorze to dzwoniącym nie zbyt odpowiadał tak jak granatowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem ,że ciekawy pomysł na te felgi ale mi się to średnio podoba wole złote felgi  :devil:.Co do koloru to najbardziej Zetka podoba mi się w kolorze: srebrnym,czarnym i pomarańczowym.Nie przypadły mi do gustu seryjne Zetki w  kolorze niebieski i czerwony, chociaż auto HORTEX'a wygląda bardzo ładnie ponieważ jest s tuningowane z zewnątrz.

 

P.S.Przepraszam , że nie odpisywałem ponieważ miałem dużo roboty w pracy.

Edytowane przez KadzikPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jezeli stan techniczny idealny to cena adekwatna. Ale warunek ze przez najblizszy nie dotykasz zawieszenia, klockow, tarcz, filtrow i olejow bo wszystko zostalo wymienione w niedalejkiej przyszlosci i jest to zrobione na markowych czesciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co Insignia :dribble:  zainwestuj w coś  lepszego a nie w Opla oj teść się nie zna na samochodach powiedz żeby Toyote kupił ale to musi dołożyć do rocznika Opla :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wie ktoś coś o tej zetce? http://otomoto.pl/nissan-350-z-europa-C31852605.html

Aha dzwonilem to sprzedającego, lakier niby mierzony przez niego przed zakupem, na całym aucie ponoć oryginalny technicznie tez podobno tiptop auto kupił gdzieś kolo poznania podobno. Mam do gościa 600 km w jedna stronę i nie uśmiecha mi się wycieczki takiej robić w ciemno.

Edytowane przez slothy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...