Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Wie ktoś coś o tej zetce? http://otomoto.pl/nissan-350-z-europa-C31852605.html

Aha dzwonilem to sprzedającego, lakier niby mierzony przez niego przed zakupem, na całym aucie ponoć oryginalny technicznie tez podobno tiptop auto kupił gdzieś kolo poznania podobno. Mam do gościa 600 km w jedna stronę i nie uśmiecha mi się wycieczki takiej robić w ciemno.

Miałem po nią jechać, umówiłem się z gościem na sobotę, też mam do niego daleko, ponad 500km, o 5 rano wysłał sms'a, że będzie dostępny o godzinie 14, po czym wyłączył telefon. W opisie na otomoto pisze, że był serwisowany w Polody Poznań. Dzwoniłem tam do nich, by podpytać o ten samochód, ale był tam tylko raz, tuż po zakupie, wymienione miał płyny i tyle. Więcej w sumie o nim nie wiem. Nie oglądałem osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączył i nie odezwał się już ? Może szedł do pracy po prostu .

Doczytałem właśnie ,żeby dzwonić po 14.30 więc pewnie tak było.

Edytowane przez tomi79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, że tak było, tylko taka przestroga, skoro ktoś chce jechać 600km, to niech lepiej dokładnie się dogada zawczasu. I broń Boże nie chcę z człowieka robić jakiegoś hochsztaplera czy innego oszusta. Po prostu nie ukrywam, że ja się lekko wystraszyłem smsem o 5 rano i późniejszą ciszą ;) W sumie z tego powodu odpuściłem wycieczkę do Miastka (a planowałem ją kupić, co zresztą zaznaczyłem sprzedającemu, że jeśli faktycznie jest taka, jak mówi, to ją wezmę). Dla mnie wszystko skończyło się pozytywnie, bo dzięki temu trafiłem całkiem przypadkowo na inną zetkę, z której póki co jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich

 

Jestem zainteresowany kupnem porządnej zetki, ale przekonalem sie, że nie jest to łatwe :) Szukam już od jakichś 2 miesięcy i planuje pojechać zobaczyć ten oto egzemplarz: http://allegro.pl/nissan-350z-europa-manual-brembo-bilstein-okazja-i4028946975.html

 

Na pierwszy rzut oka samochód wygląda całkiem przyzwoicie, tylko moje podejrzenia wzbudzilo malowanie calego samochodu. Co powiecie na sprawdzenie tego samochodu u dealera Nissana w Rzeszowie?

 

Był już ktoś może zobaczyć ten samochód?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Witam wszystkich

 

Jestem zainteresowany kupnem porządnej zetki, ale przekonalem sie, że nie jest to łatwe :) Szukam już od jakichś 2 miesięcy i planuje pojechać zobaczyć ten oto egzemplarz: http://allegro.pl/nissan-350z-europa-manual-brembo-bilstein-okazja-i4028946975.html

 

Na pierwszy rzut oka samochód wygląda całkiem przyzwoicie, tylko moje podejrzenia wzbudzilo malowanie calego samochodu. Co powiecie na sprawdzenie tego samochodu u dealera Nissana w Rzeszowie?

 

Był już ktoś może zobaczyć ten samochód?

 

Pozdrawiam

Kolega tomoakatomi sprzedaje swoją. Napisz do niego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny egzemplarz, jednak mój budżet zamyka sie w granicy 40000 złotych. Wiem że trudno kupic dobrą zetke za takie pieniądze, ale mam nadzieje że mi sie poszczęści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny egzemplarz, jednak mój budżet zamyka sie w granicy 40000 złotych. Wiem że trudno kupic dobrą zetke za takie pieniądze, ale mam nadzieje że mi sie poszczęści :)

spokojnie kupisz nawet taniej niż 40koła do 2004r i w dobrym stanie nie grzebane bądz czujny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką nadzieję, bo nie mogę wydać wiecej, a zakochałem sie w tym samochodzie :)

 

A co powiesz na tą, którą wrzuciłem pare postów niżej?

 

Jutro jadę ją obejrzeć, jeśli z mojego punktu widzenia wszystko będzie wporządku, to dodatkowo sprawdze ją jeszcze u dealera Nissana dla pewności.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Bzykuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do 40 tys nie spodziewal bym sie cudow.

Prawda :) Kupując egz. który wymaga np.  wymiany opon , tarcz+klocki nie wspominają o zawieszeniu możesz dołożyć dyszke lekką ręką. :)

Nie mówiąc o dwumasie plus sprzęgło.

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zgadzam sie z wami ale mając już "dobry". " wymarzony" egzemplarz pod domem to powoli krok za krokiem można go doprowadzić do naprawdę fajnego stanu, nie trzeba robić wszystkiego na raz ;) sądze, że za 40tyś da się już coś fajnego znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i trzeba wliczac zawsze jakis pakiet startowy min oleje i filtry plus niespodzianki. Ziarnko do ziarnka i robi sie sumka nagle.

Oczywiście , nie ma przecież aut używanych z lubianym przez sprzedających tekstem - auto nie wymaga żadnego wkładu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i trzeba wliczac zawsze jakis pakiet startowy min oleje i filtry plus niespodzianki. Ziarnko do ziarnka i robi sie sumka nagle.

 

A co powiesz na tą, którą wrzuciłem pare postów niżej

poczekaj jeszcze to cenowa ostateczność naprawdę w 2012r. kupiłem igłę za mniejsze pieniądzę choć podłóbac trzeba było

 

 Kupując egz. który wymaga np.  wymiany opon , tarcz+klocki nie wspominają o zawieszeniu możesz dołożyć dyszke lekką ręką. :)

za dyszkę to anglika kupisz z lekkim dzwonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj jeszcze to cenowa ostateczność naprawdę w 2012r. kupiłem igłę za mniejsze pieniądzę choć podłóbac trzeba było

za dyszkę to anglika kupisz z lekkim dzwonem

 

W zyciu nie kupisz. Wlasnie chce kupic anglika i ponizej 15 tys nie ma nic sensownego. Za 11 tys to gosc mi proponuje EU z wysranymi poduchami i cwiara do wspawania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zyciu nie kupisz. Wlasnie chce kupic anglika i ponizej 15 tys nie ma nic sensownego. Za 11 tys to gosc mi proponuje EU z wysranymi poduchami i cwiara do wspawania.

właśnie pisałem ,że trzeba być czujnym niedawno było 350z eu jeżdzące blotnik tył do zrobienia zderzak do wymiany, drzwi poducha w siedzeniu 16500pln krzyczał nie wiem czy pół dnia zetka stała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo tani albo dobry, Zależy do czego potrzebujemy. Jeżeli baza to nie warto kupować EU itp. ale jeżeli Zetka na co dzień w serii to na pewno nie za taką cenę. Tomek ( post wyżej ) ma fajną w dobrych pieniążkach i myślę, że warto zagadać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...