Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

która prima jest w Polsce najszybciejsza?


xtomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zgłaszam czerwoną P10GT/VE ... ET 15,166 na ćwiartuchnę, szkoda, że nie na pół litra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja srebrna dużo słabsza ale na męskim zawiasie + odchudzona o jakieś 40Kg zrobiła 15,230 sek w Białej Podlasce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET 15,166, choć pierwsza próba była poniżej 15-tki.

Roki skąd te 230 i wpełni użyteczny?, chyba w turbo, bo inaczej nie da rady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zejdzie z ET ponizej 14 (bez suszarek) to pogadamy :diabel2:

Jeszcze żaden wolnossący Nissan w Polsce tego nie dokonał i daleko im do takiego wyniku...

Rekord należy do Samiego i jego N14 GTi wykręcił coś w granicach 14,2 sek no i ALANOSA 350Z przed uturbieniem 14,4xx sek (zmierzone 287KM z kompletnym dolotem K&N) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwona będzie pierwsza :D Jak Bóg miły, zrobię to. Chyba zwariowałem :P

z modów został przepływomierz i nowe CAI + strojonko, może będzie trosze...czkę lepiej.

No i opony....... i kubełek i wywalone przednie fotele :028:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy tutaj pomogły by wałki z SR16VE N1 ? :diabel2:

 

a ja poważnie zastanawiam sie bo gdzieś przeczytałem że jest coś takiego jak LSD z G20t

jak z łuku sie wystrzela bez szpery to chxxxxx jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kolejny motor mnie nie stać, ale wałki.... Cooba, co ty na to :?:

PMW jaśniej, bo tym razem coomam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wałki wymagają już zmiany sprężynek i talerzyków a to się wiąże ze zciaganiem głowicy i sporymi kosztami. lepiej dopracować zawias i zejść z masą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka prawda że przy mocach >200km to już chyba czas na walkę z masą bo kolejne mody w N/A coś coraz bardziej kosztowne. I tu jest nawiększy ból czy robić wydmuszkę czy zostawiać czerwoną w pełni użyteczną... No chyba że dmuchanie jakoś:D silnik w miarę hula wydech też...może teraz szpera + zawias ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwona ma być w pełni użyteczna, tylko wnętrze out na wyścigi. Pójdziemy za radą doświadczonych kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętasz, jak gadaliśmy o hamulczykach? Jak Cię zobaczyłem we wstecznym to też odpuściłem i wcale nie ciągnąłem trójki do końca. Jak Ci się podoba na C? pzdr

p.s.

spodziewałem sie że VVL lepiej bedzie podawał :D
Chyba mnie.... i motormistrza tyż ...... :D:D:D troszke rozbawiłeś. Ale szanuję, że prosta to nie jest to. Chociaż czerwona jest prawie tak twarda jak Twoja Limited Edition :diabel: jak zrobię hamulce/i nie tylko/ to full service anytime :D Ale jescze nie w zakrętach :zly:

No może więcej tych długości będzie :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjezdzałem tam 10 lat temu cwczyć przed KJS-ami ale obok na żwirownie :D tuż przy peronie :D ale na C teraz bardzo sie zmieniło nie spodziewałem sie takiej prostej - fajnie... tylko że trzeba by było obstawić w kilku punktach trasę i jakąś pętle ze stopermistrzem zorganizować żeby nie jeżdzić na wprost bo to nudne jak cholera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to nudne jak cholera

Tylko jak to fizycznie zmajsterkować. W środy o 22 jest mexyk- 250 supercarów i w miarę przyjaznę misie. Ale... z zielonych świateł jest bezpiecznie, bo nie ma wieczorem praktycznie nikogo. Może jakiś układ z misiami lub Gronkiewiczową. Godzina trasy zamknięta dla ruchu. Może ktoś to potrafi oficjalnie załatwić. Chyba gdzieś w polandii się udało :D I było by git ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjezdzałem tam 10 lat temu cwczyć przed KJS-ami ale obok na żwirownie :D tuż przy peronie :D

 

heh... przypominają mi się stare czasy podstawówki, jak przychodziliśmy tam oglądać zarzynanie kaszlaków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma jakieś układy w Ratuszu, niech się przyzna. Może można ucywilizować Nasz sportowy zapał ;)

 

[ Dodano: Pon 04 Sie, 2008 21:43 ]

muszę przyznać że pomimo mojego spóżnionego startu i zmulenia na sprzegle dostałem 2 długości... spodziewałem sie że VVL lepiej bedzie podawał :D

A ja startowałem z 2500 bez poślizgu - hm... całkiem fajnie wyszło. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...