Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Stag 300 a Almera N16 1,5 2001 r


miazio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Zastanawiam sie nad wstawieniem gau do Almerki poczytałem trochę na forach i możliwe wybory to

stag 300 instalacja polska z parownikiem tomasetto

KME

Jeżeli ktoś posiada takie instalacje proszę o opinie i która byście polecał, ewentualnie warsztat w którym potrafią wyregulować instalacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam STAG'a 300, super sie sprawuje, 1.5 roku i zero problemow.

Napisz skad jestes latwiej bedzie wskazac warsztat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

hejo,

 

tez zastanawiam sie nad ta instalka (stag 300) do N16 1,5 z 2000 roku...

mozecie polecic jakis warsztat w Lodzi?

 

mysle takze o nabyciu w11.144 z silnikiem 2.0 benzyna. Czy ta instalka to bylby dobry wybór do tego silniczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo,

 

tez zastanawiam sie nad ta instalka (stag 300) do N16 1,5 z 2000 roku...

mozecie polecic jakis warsztat w Lodzi?

 

mysle takze o nabyciu w11.144 z silnikiem 2.0 benzyna. Czy ta instalka to bylby dobry wybór do tego silniczka?

 

Ogólnie STAG 300 jest bardzo chwalony na różnych forach, negatywne posty jakie znalazłem na jego temat wynikały z montażu, cena jest dobra więc dużo osób się decyduje na tą właśnie instalke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil sikora

WITAM POSIADAM ALMERĘ N16 2001 Z INSTALACJĄ GAZOWĄ NIE JEST TO SEKWĘCJA PROBLEM WYGLĄDA NASTĘPUJĄCO PRZEZ JAKIEŚ PÓŁ ROKU ODCINA MI PODCZAS JAZDY NA PRZEMIAN RAZ GAZ RAZ BĘZYNĘ PROBLEM ROZWIĄZYWAŁEM ODŁĄCZAJĄC AKO NA KILKA SEKUND I BYŁO OK SPOKÓJ NA MIESIĄC DO WCZORAJ WRACAJĄC DO DOMU ODCIEŁO MI GAZ I ODŁĄCZENIE AKA SKUTKU NIE PRZYNIOSŁO I AUTKO JEŻDZI WYŁĄCZNIE NA BĘZYNIE ZGASŁY KONTROLKI OD LPG SŁYCHAĆ JAK PRZERZUCA NA GAZ ALE JECHAĆ SIE NIE DAJE CO MAM ROBIĆ POMÓŻCIE... :/ :/

 

[ Dodano: Sob 06 Wrz, 2008 13:00 ]

WITAM GDZIE MOGĘ POSZUKAĆ ZASLEPKI NA PILOTA PRZY KIEROWNICY DO ALMERKI 20001r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...