Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

"walnąłem" w próg zwalniający


Gość notek

Rekomendowane odpowiedzi

...i nie wiem czy się martwić: za szybko go przejechałem po prostu - jakieś 30 może 40 km/h, nie zauważyłem, w obcym miejscu - dosyć d.pnęło Notkiem. :|

Wysiadłem, posprawdzałem koła, zaglądnąłem pod auto, przejechałem się kawałek 80-100 km/h - niby wszystko ok. Nic nie cieknie, nie widać żadnych uszkodzeń... - może jestem przewrażliwiony? :P

Najbardziej narażone Waszym zdaniem co było - łączniki stabilizatora? Na razie nie stukają, ale pierwszy raz mi się to zdarzyło, więc sam nie wiem...?

Co ewentualnie posprawdzać przed dłuższą trasą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na autostradzie nie ma drzew :P

No to co :P

 

A tak coś w temacie progów? :D

Co tu mówić? Takie dziadostwa co mi pod szkołą zrobili i jednemu gościowi w maluchu koło wyleciało jak przeleciał przez to... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej79

Cześć.

Mi w podobnej sytuacji (hopa na remontowanej drodze) pękła obejma od tłumika. Hałasowało (tłumik uderzał o podwozie), ale przy okazji wizyty u mechanika wystarczyło przyspawać obejmę i wszystko OK.

 

Wydaje mi się że jakby coś się miało stać z zawieszeniem, to byś to czuł. Nawet przy "normalnej" jeździe :)

 

pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Misiek_nx

ja na TWoim miejscu bym obejrzał miche olejową czy jest cała... zwykle właśnie jak sie czymś zachacza to własnie tym. obejrzyj od spodu czy nie wgnieciona i czy nie cieknie. Co do zawieszenia to najlepiej puscic kierownice pidczas jazdy przychamować i zobaczyc czy nie sciaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak - na geometrię dziś nie dało rady się umówić, chyba sobie ją odpuszczę, bo:

Posprawdzałem w ASO auto na podnośniku, dogłębnie zostało obejrzane, nic nie znaleźliśmy niepokojącego. Nic nie cieknie, układ wydechowy też wydaje się być nienaruszony.

Dziękuję za troskę - będę jednak oczywiście obserwował dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...