Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Poprawienie osiagów w Nissan Almera n15


Gość ZySk

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich , mam nissana almere n15 1.4 16v i chiałbym task jak w temacie zrobic cos fajnego przy silniku zeby polepszyc osiagi, wiem ze sa juz takie tematy bo czytałem ale mało sie znam i chciałbym zebyscie mi to przyblizyli co i jak, po 1 dolot ktos wspominał, ze ktos z forum robi do almery, wiec jak go zamówic?? po 2 jesli chodzi o zapłon to w jaki sposób go zmodyfikowac, oraz innezeczy o ktorych teraz za bardzo nie mam pojecia, najbardziej zalezy mi na przyspieszeniu i zywszej jezdzie auta na niskich obrotach.chodzi tez o te wałki od silnika 1.6 moje almera jest z 98 roku wiec mam te od 1.4 czy juz od 1.6?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nikt Ci w tym temacie nic nie odpowie, ponieważ prawie wszystko o silniku GA14DE (bo taki posiadasz) jest napisane w działach Almera, Sunny i Nissan Power Team ;) wystarczy poszukać i w razie wątpliwości podłączyć się pod istniejące wątki...Na prawdę jest tego dużo do poczytania ;)

POZDRAWIAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem kolego ale jest to opisane w sposub eni zrozumiały mi juz o tym czytałem ale prosze o podanei konkretów gdzie to mozna zreobic za ile bo jest np powiedziane o przyspieszeniu zapłonu ale nie pisze jak to zrobic, nie widze tez nigdzie w jaki sposób mam zamówic dolot bo podobna sa takie wiec prosze o odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko szukasz, mało czytasz i nie szukając, oczekujesz wyczerpujących odpowiedzi. Na twoje pytania powiedziane zostało już wszystko. Life is brutal... ;)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...