Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

podpiecie halogenow pod swiatla dlugie (100NX)


Gość arkady

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam podpiete halogeny przy NX jako mgielne-oryginalna instlacja.

chce podlaczyc je rowniez pod dlugie siwatla by osoba do kotrej mruam zauwazyla mnie LEPIEJ.

jak to zrobic?

 

 

myslalem by halogeny podpiac pod przewod od dlugich swiatel przy lampie ale wtedy jak zalacze halogeny zapala mi sie dlugie swiatla;/ mozna to obejsc jakos?

 

z gory dzieki za odp elektrykiem to ja nie jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można to zrobić...

jest jednak problem natury technicznej, czyli co zrobisz jak cię złapią. a co też zrobisz jak bedziesz miał przeglad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek_czersk

czesc.najlepiej to jedz do jakiegos elektryka aby ci poprowadzil instalacje. samo podpiecie kabli z lampy do lampy moze popalic ci lable badz wlacznik swiatel. elektryk zalozy ci stycznik który zapobiegnie temu a tak jak poprzednio kolega wspomnial o kontroli drogowej to wystarscz dolozyc dodatkowy wlacznik. tak mam zrobione u siebie, gdy włacze dlugie dodatkowo zapalaja sie halogeny, za posłaczenie dalem 100 zl po znajomosci mysle ze byloby taniej :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

arkady, Przekaznik 20,30A ratuje Twoja sytuacje.

Cewke przekaznika zasilasz sterowaniem dlugich a styk NO (w stanie spoczynku rozlaczony) zasilasz plusem (najlepiej przez bezpiecznik i dobry plus) ktory laczysz z halogenami.

Jak zalaczysz same halo, przez rozlaczony styk nie wroci na dlugie.

A jesli wepniesz przelacznik w szereg sterowania dlugich, to bedziesz mogl wybierac sie na przeglad spokojnie :)

Jest juz pozno i mysle ze nie popelnilem gafy.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dla mnie to abstrakcja ale i tak dzieki za odp

jakby ci sie chcialo kolego zrobic jakis schematowy rysunek to bylo by fajnie

 

do lamp ida 3 kable

do halogenu 2 kable

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...