Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Reflektor przedni do P10


qwinto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Musze wymienić przedni reflektor do primery P10. Z zamienników mogę wybrać miedzy DEPO a DJAUTO. Które z powyższych jest godne polecenia?

Konkretnie potrzebuje reflektor przedni prawy do P10 (Primera 90-96), 1 x H4, sterowanie elektryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, DEPO to najgorszy syf taiwański - sam takiego mam - unikaj.

Nie kupuj badziewnych zamienników.

 

Jak chcesz to mam delikatnie uszkodzony prawy reflektor na 1xH4, bez drugiej zarowki, ze sterowaniem elektrycznym, tylko trzeba z twojego wyjąc siłownik.

 

W niedziele moge go przywiesc do Warszawy i mozemy sie spiknąc to Ci dam jak chcesz.

 

Nie chce kasy zadnej za niego, lezy mi, a nawet jak by co to u mnie jest druga zarowka wiec nawet jak bym uszkodził to nie założe tego.

 

Jak jestes zainteresowany to wal na PW dam Ci namiary na mnie i jak chcesz to go przywioze bo jade w czwartek na weekend do domu.

 

[ Dodano: Sro 13 Sie, 2008 09:00 ]

oczywiscie lampa oryginalna Nissan/Carello

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, DEPO to najgorszy syf taiwański - sam takiego mam - unikaj.

Nie kupuj badziewnych zamienników.

 

Jak chcesz to mam delikatnie uszkodzony prawy reflektor na 1xH4, bez drugiej zarowki, ze sterowaniem elektrycznym, tylko trzeba z twojego wyjąc siłownik.

 

W niedziele moge go przywiesc do Warszawy i mozemy sie spiknąc to Ci dam jak chcesz.

 

Nie chce kasy zadnej za niego, lezy mi, a nawet jak by co to u mnie jest druga zarowka wiec nawet jak bym uszkodził to nie założe tego.

 

Jak jestes zainteresowany to wal na PW dam Ci namiary na mnie i jak chcesz to go przywioze bo jade w czwartek na weekend do domu.

 

[ Dodano: Sro 13 Sie, 2008 09:00 ]

oczywiscie lampa oryginalna Nissan/Carello

Już zamówiłem, więc po ptokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie ;-) jak wezmiesz depo do reki to zarządasz zwrotu kasy :P

Nie no spoko, ja mam taki lewy, no ok, nie da sie nikogo oszukac ze sie nie rozni, nie rowno sie uklada, widac ze jest zle zwymiarowany, nie mówiąc juz o tym ze ma białą obudowę, co drażni jak sie maske podniesie. Ale swieci, jak nie jestes estetą, to przynajmniej tani jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie ;-) jak wezmiesz depo do reki to zarządasz zwrotu kasy :P

Nie no spoko, ja mam taki lewy, no ok, nie da sie nikogo oszukac ze sie nie rozni, nie rowno sie uklada, widac ze jest zle zwymiarowany, nie mówiąc juz o tym ze ma białą obudowę, co drażni jak sie maske podniesie. Ale swieci, jak nie jestes estetą, to przynajmniej tani jest :P

Paczka przyszła, reflektor zamontowany.

Okazało się, że reflektor jest marki DJAUTO. Montaż nie był trudny, w zasadzie wszystko pasowało do siebie. Jedynie w górnej części plastików zauważyłem lekkie otarcia spowodowane procesem dokręcania śrub (reflektor minimalnie się przemieszczał).

Co do świecenia, to pojadę na dokładne ustawienie reflektorów. Na razie ustawione jest na ścianę od poprzedniego reflektora. I wydaje mi się ze lepiej doświetla mi pobocze (prawa strona:) ) niż ten stary reflektor.

Co do kolorów obudowy reflektora, lisek, to były zarówno szare jak i czarne. Ale masz racje, czarne zdecydowanie lepiej się prezentuje niż szare.

 

[ Dodano: Sro 20 Sie, 2008 09:06 ]

...Na razie ustawione jest na ścianę od poprzedniego reflektora...

Już po regulacji. Diagnosta przystawił narzędzie do kontroli ustawienia reflektora i powiedział, że jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...