Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Czy da się zmienić licznik na LCD z mil na km.


Gość leszek.gaup

Rekomendowane odpowiedzi

Gość leszek.gaup

Witajcie jestem nowy i mam pytanie czy da się zmienić wyświetlanie z mil na kilometry kupiłem właśnie w Irlandii primerke P12 i chciał bym żeby się wyświetlało spalanie litry na kilometry a nie galony na mile. Dzięki za szczere odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że można :D bo ja mam zmieniony, ale zrobili mi to w serwisie, więc nie wiem jak, bo się tym nie bawiłem, możesz sprubować wejść do menu serwisowgo tj. włącz silnik, wyłącz radio, przyciśnij przycisk "info" i kręć gałką głośności w prawą stronę.

Musisz tam wszystko sprawdzić, może znajdziesz. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość leszek.gaup

No sprawdzałem w menu servisowym sposobem który podałeś ale nic nie znalazłem takiego. Poszukam dalej. Dzięki

 

[ Dodano: Wto 12 Sie, 2008 13:33 ]

No mam już km. Znalazłem w menu zmieniając język jest do wyboru English km lub English mil. To pisze jak by ktoś jeszcze szukał i nie znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeee, wejdź w ustawienia (setting) na pulpicie sterowania później w ustawienia języka i wybierz uk-km

po resecie kompa pokładowego sie sam ustawia na uk-mph i trzeba sobie samemu ustawiac km/h

 

pozdrawiam

 

[ Dodano: Sob 16 Sie, 2008 21:29 ]

w serwisie cie skasuja jak za woly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...