Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Od czego te przewody ? ? ?


Gość marekmarecki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marekmarecki

W mojej primerce (przypomnę, że p10 1.6 16V i z '95r.) wypatrzyłem nie podłączone przewody. Dla jednego z nich (na pierwszym zdjęciu) jest nawet miejsce gdzie można go podłączyć ale jest specjalnie przez kogoś odłączony i skrócony izolacją. Drugi (drugie zdjęcie) to nie mam pojęcia gdzie mógł byc wpięty a gdzieś chyba był, bo ma (zaznaczone zielonym) spinkę która powinna byc przypięta do karoserii albo gdzieś indziej.

Od czego mogą byc te przewody :?: Jak ktos posiada taka samą primerę to prosiłbym o przyjrzenie się jak to wygląda u niego i zapisanie na forum.

Z góry dzieki :!: :!: :!:

21112-800x800.jpg

 

21113-800x800.jpg

 

A tak na marginesie: Dlaczego jak wstawiłem to zdjęcie sie nie otworzyło :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekmarecki

No z poprzednim właścicielem to raczej bym się nie dogadał, bo on szprecha po niemiecku a ja nie :D a poza tym to nawet nie wiem kto to :D:D:D

Ale dzieki że sprawdziłeś. To u mnie to raczej wygląda oryginalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pierwsze zdjęcie przedstawia panie kolego złącze przewodu elektrycznego zaworu regulacji przyśpieszonego biegu jałowego FICD.

Z czym to się je to zabardzo nie wiem :roll:

 

A drugie zdjęcie to nie wiem co przedstawia. U mnie chyba tego nie ma, albo jest podłączone i tego nie widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekmarecki

No dobra to mamy nazwę :idea: . Teraz w czym to pomaga albo przeszkadza jak jest odłączone :?:

Dodam jeszcze, że nie próbowałem tego podłączać, bo szczerze powiedziawszy trochę cykorze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...