Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Autokit???


Gość Andry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś mi podpowie jaka substancja (masa) jest nakładana fabrycznie na połaczenia elementów blacharskich. Chodzi mi konkretnie o miejsce połącznia progu z tylnym błotnikiem (miejsce widoczne dopiero po otwarciu tylnych drzwi). Kupiłem w sklepie taki zwyczajny AUTOKIT ale to nie jest to, nie rozprowadza się tak dobrze. Fabrycznie jest to bardziej podobne do kleju montażowego, nakładanego z tuby jak silikon. Jeśli wiecie to poradźcie, bo po zime trochę rdzy wylazło. Pozdr. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie polecam gume na pendzelek firmy boll jest tania i dobra a zeby uzyskac taki wyglad jak fabrycznie to wez twardy pendzel lub obetnij zwykly o 3/4 i nakladaj nim a na koniec lekko zamocz pendzelek w nitro i przesmaruj dla wygladzenia i masz 100% fabryke:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety rdzę trzeba potraktować bardzo brutalnie Najlepiej byłoby zjechać do gołej blachy. Parę lat temu wpadł mi w ręce cynk w areozolu. Zabezpieczałem tym blachę po lekkiej stłuczce w golfie 2. Do tej pory nie ma śladów rdzy w tym miejscu. Ale proponuję bardziej tradycyjny sposób. papier ścierny-farba podkładowa-lakier. Jak dobrze usuniesz rdzę, na kilka lat powinno wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...