Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] BRAK REAKCJI


Gość darazz

Rekomendowane odpowiedzi

mój problem: musiałem zostawić na około 2 tyg. moją primerkę, po powrocie... przekręcam kluczyk, silnik jakby zakręcił ale za brakło "pary" i następne próby kończą się tylko na charakterytycznym "pyknięciem" i cisza... :zdziw:

podjerzewam awarię rozrusznika, ako jest ok, chociaż sam już nie wiem co może być przycznyną... czy ktoś miał podobny przypadek???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłbym się założyć że to aku ci padł-nie palony przez jakiś czas może takie cyrki robić-podepnij pod prostownik i może ci zaskoczyć

 

[ Dodano: Nie 17 Sie, 2008 00:05 ]

prostownik sobie podłacz na godz. i ruszy

 

 

Oj ubiegłeś mnie z tym-przepraszam

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno rozładowanie akumulatora, godzinka pod prostownikiem i gwarantuje że zapali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem prostownikiem i lipa, cisza, prawadopodobna awaria?? nie wiem, lampki aku, i oleju po ponowniej próbie uruchomienia znaczy przekręceniu kluczyka w stacyjce zapalają dopiero po ok.30 sek. alternator?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś podobny przypadek i przyczyną było urwanie się masy od silnika. Podłącz korpus silnika z "-" akumulatora dodatkowym przewodem i ponów próbę rozruchu, może to akurat to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...