Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] brak oświetlenia w bagażniku


darekch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze, sprawdź najpierw same żarówki, może obie padły w tym samym momęcie ;)

Po drugie sprawdź krańcówki, może się zablokowały i nie odskakują po otwarciu drzwi.

Po trzecie, sprawdź bezpiecznik, znajduję się w skrzynce po lewej stronie kierownicy u dołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

lampka w bagażniku nie zapala się po otwarciu klapy. Sprawdzałem napięcie na kostce prąd dochodzi ale wygląda na to, że nie ma wyjścia. Mam jeszcze pytanie czy kable odcinające napięcie w bagażniku przechodzą przyłączem z lewej strony na klapę bo chyba na klapie jest cały mechanizm odcinający prąd oświetlenia bagażnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja nie dziala z nieznanego powodu takze i jak zamontowalem nowa zarowke to ja rozsadzilo nie mam pojecia jak to mozliwe. ZOstaly tylko metalowe przewodniki szklo na popiół poszlo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja nie dziala z nieznanego powodu takze i jak zamontowalem nowa zarowke to ja rozsadzilo nie mam pojecia jak to mozliwe. ZOstaly tylko metalowe przewodniki szklo na popiół poszlo...

Jeśli nie napisałeś zbyt chaotycznie to po wymianie żarówki dalej Ci nie działa podświetlenie?Jeśli tak to K10 ma ręcznie włączane podświetlenie 4 liter :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ;) i nie dziala :/ Ale juz tam wiecej zarowki nie wsadze bo mi sie sprzatac nie chce a w bagazniku zawsze mam komplet i go niegdy nie otwieram :) (tuba + koło zapasowe) ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuba
I Ty się dziwisz, że żarówkę rozsadziło? :one:
lampka w bagażniku nie zapala się po otwarciu klapy. Sprawdzałem napięcie na kostce prąd dochodzi ale wygląda na to, że nie ma wyjścia. Mam jeszcze pytanie czy kable odcinające napięcie w bagażniku przechodzą przyłączem z lewej strony na klapę bo chyba na klapie jest cały mechanizm odcinający prąd oświetlenia bagażnika
Tu masz wszystko ładnie opisane:

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=27427

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe gram tak zeby szyby wylecialy.. Gram tak ze da sie rozmawiac ale uwielbiam jak basi muzyczka ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem :D podswietlenia ciezka sprawa. LAe chyba do tego jest potrzebny elektryk ktore bedzie wiedzial w co rece wsadzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam wystarczyła żarówka 12V z podpiętymi kabelkami za próbówkę napięcia i masy, trochę czasu i cierpliwości, kartka i długopis do zapisywania "odkryć" i oczywiście normalna pogoda (czyli co najmniej 10 stopni powyżej zera :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
K11 ma oświetlenie bagażnika?! Gdzie?!

 

No właśnie.... gdzie? dziś przeszukałam bagażnik i nie znalazłam... czy to możliwe że moja micra nie ma oświetlenia bagażnika?? (K11 mr 99) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe, zona jezdzi tzw golasem i tam nie ma, jak kupilem druga taka tyle ze 1.3 to tam bylo ;)

 

tak samo jak w miejsciu zapalniczki jest zaślepka.... :/ :zdziw:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupujecie takie golasy, to się cieszcie, że oświetlenie wnętrza macie (ale macie? :P ).

ExtasyGirl, co to za micra w Twoim avatarze, to Twoja czy tylko marzenie (sądząc po podpisie to to drugie...)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupujecie takie golasy, to się cieszcie, że oświetlenie wnętrza macie (ale macie? :P ).

ExtasyGirl, co to za micra w Twoim avatarze, to Twoja czy tylko marzenie (sądząc po podpisie to to drugie...)?

 

ty TYLKO avatar :)

 

moze i golas ale zależało mi na automatycznej skrzyni, a co do oświetlenia to może coś mi się uda zmontować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja kupiłem od usera forum (zresztą... Domissa :) ), zamontowałem i jest :)

 

Czy warto? to zależy, my mamy dla przykładu oświetlony garaż, tylko co z tego, jak bagażnik zawsze jest w cieniu. Lampka się przydaje.

 

Musisz mieć tylko jakiś czujnik otwarcia klapy bagażnika - ja np nie miałem w zamku i musiałem kombinować. Wycięcie w blaszce, czy nawet wtyczkę do podpięcia kabla będziesz miał, za to pewnie będziesz musiał dociągnąć dodatkowy kabelek od czujnika do kostki po lewej (tak lewej) stronie samochodu... Brakuje tam pina w kostce i trzeba wykombinować jakieś sensowne połączenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...