Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[B12/N13] gigantyczne spalanie!!!!!!!!!!!!!!!1


Gość tyranus82

Rekomendowane odpowiedzi

zalamuje mnie to co w temacie.........

mam rocznik 98' silnik 1,4 12V. benzyna - gaz

zbiornik w kole 30 litrow czasem nie wystarcza na 180 km.Rezerwa pali sie juz po przejechaniu 130 km.Nie wiem co z tym zrobic

 

po ostatnim tankowaiu gazu silnik nie ma sily jechac i ciezko odpala.Moze to kiepski gaz.Z tym planuje wyjezdzic do zera i zatankowac na innej stacji.Ale spalanie nadal kosmiczne.Prosze o porade

 

[ Dodano: Sro 20 Sie, 2008 12:06 ]

dodam przy okazji ze zdarza sie ze gdzies w silniku cos brzęczy dzwoni.Nie moglem zlokalizowac przyczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedź do gazownika...w najbardziej optymistycznej wersji może to tylko kwestia regulacji na analizatorze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jaką masz instalację - II czy sekwencja? najlepiej pojedź do tego cudotwórcy i niech poprawia co spartolił. Skoro na benzynie działa OK tzn że masz zwaloną mieszankę LPG. Instalacja podaje za bogatą i takie są efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiece sprawdzalem i wygladaja na ok.Co do kabli to moze by sie przydala wymiana.Instalacja jest z manualnym przelacznikiem gaz - 0 - benzyna.Silnik 1.4 gaznik.Jak bym mial jakis dowod ze u nigo robilem to bym juz pojechal do tego gazownika z reklamacja.Moze ktos ma podobny silnik niech napisze ile mu pali

 

[ Dodano: Pią 29 Sie, 2008 21:14 ]

dzisiaj zatankowalem gaz na innej stacji.Chodzi auto lepiej niz opisywalem na poczatku.Ale przy gwaltownym przyspieszeniu dusi sie.Filtr gazu i powietrza jest nowy.Czy to wina przewodow??

Auto na gazie zrobilo 60tys km. od montazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...