Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

PIONEER DEH-P6000UB


extradd

Rekomendowane odpowiedzi

Już w 99% rozgryzione.Obecnie leci z radia na 4 głośniki oraz na wzmacniacz i do suba.Uważam że takie rozwiązanie jest najlepsze.Głośniki i suba można ustawić na odcięcie 50-63-80-100-125(Hz), fajna sprawa gdyz można tak ustawić by za produkcję niskich tonów odpowiadał tylko sub w bagażniku :) .Pomimo skromnego wyglądu i małej ilości przycisków posiada dużo opcji które są naprawde łatwe w obsłudze, głównie do wszystkiego używamy pokrętła multi-control.Mnie osobiście najbardziej cieszy wejscie USB gdyż zapodaje pendrive i pokrętłem multi-kontrol błyskawicznie wybieram odpowiedni folder/podfolder i utworek który mi pasuje.....bajka :) , podobnie jest z pilotem.Wyświetlacz czysty i przejżysty.Pozostało mi tylko coś pozmieniać w głośnikach, ale na to mam jeszcze czas.

 

Tylko nie wiem po co jest przewód do podłączenia terminala przełącznika oświetlenia, wie ktoś może?

 

prezentacje http://pl.youtube.com/results?search_query..._type=&aq=f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem po co jest przewód do podłączenia terminala przełącznika oświetlenia, wie ktoś może?

 

ilumination ?

 

jeżeli tak, to jest po to, jak np. masz włączone światła mijania, a nie masz włączonego radioodtwarzacza to świecą Ci się przyciski sterowania na panelu. Taki bajer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taką funkcję w swoim blaupunkcie że mogę ustawić dimension day i dimension night bo jest podłączony do radia przewód od świateł - obecnie funkcja bezużyteczna bo i tak jeździmy non stop na światłach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...