Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

drążki reakcyjne Wymiary metalowych tulejek


Gość bigi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcierz

 

padly mi tuleje (gumowe) w terrano I 1995 wiec zakupilem na alledrogo i zostaly wymienione przy czym okazalo sie ze metalowe tulejki ktore w nie wchodza nadaja sie tylko do wymiany - w sumie to juz dawno powinny byc wymienione.

Mam pytanie - czy ktos moze mi podac wymiary (dlugosc, srednice otworu oraz calej tulejki z zewnatrz)? albo od czego moge takie tulejki zastosowac w zastepstwie? (samych jakos nie moge znalezc do tego auta - tylko cale komplety).

Na ponizszym zdjeciu kolkiem zaznaczylem o ktora tulejke mi chodzi ( zdjecie zapozyczone z serwisu allegro).

 

4105147821ng1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

witajcie

 

wymienilem, ale to bylo 2 lata temu :) takze wymiarow nie pamietam.

Tulejki dotaczal mi gosc na zamowienie, wiec nigdzie ich nie kupowalem.

Niedawno (chyba z pol roku moze wiecej temu) wymienialem na poliuretany bo gumy to sobie mozna do d..y wsadzic, ale nie pomyslalem zeby je zwyiarowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorabiam sobie właśnie te tuleje z poliuretanu i te tulejki stalowe też zrobiłem . Wymiary :

Długość - 62 mm

Średnica zewnętrzna - 21 mm

Średnica wewnętrzna - 17 mm

 

Wymiary brałem z tulejki już trochę zużytej ale powinno to wszystko grać , ponieważ średnica wewnętrzna jest taka jak otwór w tych dodatkowych podkładkach przychodzących na zewnątrz gum a zewnętrzna ma byc taka , żeby tuleje z poliuretanu weszły na nią dość ciasno . Jak skończę i złożę to dam znać co i jak .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja tulejki dorobiłem z 1/2 calowej zwykłej stalowej rurki hydraulicznej (dł 62mm jw.)

jak to mówią potrzeba matką wynalazku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...