Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Tiida 16


piotruś pan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem właścicielem tego autka choć na forum nie ma dużego uznania ale powiem wam jedno dla mnie ten samochód spełnia prawie wszystkie moje wymagania przy tak małym silniku zbiera się ładnie zużycie paliwa w normie czyli miasto góry trasa w pełnym obciążeniu to jest pięć osób pełen bagażnik i prędkość niędzy 90 a 110 to zjadło raptem 6,2 litry a i jak trzeba to to cacuszko i 180 też poleciało z takim obciążeniem to juz sukces

jeżeli sa jeszcze jacyś właściciele to z milą chęcia wymienie się uwagami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

[quote="

jeżeli sa jeszcze jacyś właściciele to z milą chęcia wymienie się uwagami

 

 

Ja mam się stać właścicielem nowej Tiidy.Jeśli możesz napisz coś więcej oj jej słabej i mocnej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj jestem właścicielem od sierpnia i przekulałem juz prawie 10000km chcesz znać jej słabe i mocne strony wiec mimo tylu km to szczerze mówiąc cieżko coś powiedzieć średnie zużycie paliwa trasa i miasto tak 1/3 to około 6.5 litra prędkości do 120 km oczywiście mówimy o silniku 1,6 benzyna zbiera sie wmiarę dobrze silnik troche na wysokich obrotach głośny ale wtedy gdy musi mocno ciagnąć czyli jazda na wariata, mimo swojej wysokości bardzo dobrze trzyma sie drogi choć jest wrażenie że przy przechyle jakby chciał uciekać ale to trzeba sie przyzwyczaić jak i do tego że pedał gazu jest na potęcjometrze i nie zawsze naciśniecie jego idzie w parze z podniesieniem obrotów bywa tak że zdejmujac nogę z gazu on nie zmiejsza a na chwilkę zwieksza obroty i na odwrót depniesz bardzo mało a on nie zwiekszy od razu tylko z maleńkim opóźnieniem po za tym miły przestronny i klima automat mówi za siebie choć rzadko jej uzywam wystarcza manualna Napisz co cię interesuje łatwiej będzie pisać jeżeli chodzi o mnie to jestem z niej zadowolony acha na piatym biregu wkręca się bardzo ładnie pogoniłem już nią 190 i bez żadnych oporów pognała majac 5 osób i pełen bagażnik

pozdrawiam i czekam na pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedz.Właściwie to już wiem dużo.Byłem ostatnio na jeżdzie testowym w salonie.Generalnie podobała mi się Tiida z każdej strony(użyte materiały,wycisznie kabiny,prowadzenie,wyposażenie,powiększany bagażnik itp).Tylko jakoś nie mogłem wyczuć pedełu gazu w połączeniu z pedałem sprzęgła.Sprzedawca nic nie powiedział więc pomyślałem,że to kwestia wyczucia samochodu.Teraz dzięki tobie już wiem(potencjometr).Szczerze powiem to dziwne rozwiązanie.Powiedz proszę, idzie się przyzwyczaić po jakimś czasie? i czy po tych 10K przebiego odezwało się zawieszenie i czy jest pierwszy etap trzeszczących plastików? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj po pierwsze do wszystkiego idzie sie przyzwyczaić i nawet w miare szybkopo drugie to co do plastików to ich w ogóle nie słychać i zawieszenie też jest ok więcej na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piotruś za odpowiedz.Byłem dziś w salonie.Zestawu kolorystycznego nie mieli(czarny-czarny).Do innego lakieru nie dołożą,do dywaników i alarmu muszę sobie dopłacić.Zainteresowanie w stylu żeby sobie już pójść i nie zawracać głowy-żenada.Byłem wcześniej we fiacie, miło fachowo z ainteresowaniem.Wszystko wyliczyli,dali rabaty i mam na wydruku z wyposażeniem i ceną.Starego grata też wezmą w rozliczeniu.Chyba będzie Sedici bo o 5K mniej wychodzi a to 10%.Gościu w nissanie na jakiejść karteczce spisywał -żenada.Chciałem Tidę ale jak nie chcą się dogadać to !!!!!!!!!!!!!.To jedyny salon nissana w krakowie, dlatego chyba takie klocki.Jak coś się zmieni to się odezwę.Życzę szerokiej drogi Tidą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziełem w Tiidzie sedan zaraz po premierze. Autko robiło wrażenie limuzunki (wnętrze) z zewnątrz stylistyka bardzo stonowana. Ogólnie w mojej ocenie autko jest ok, ale mnie bardziej podoba się bardziej zadziorna i agresywna stylistyka - coś jak nowy mitsubishi lancer. Domyślam się że Tiida jest ciach i komfortowa.

 

bercik13, bravo ładniejsze od Sedici ;)

 

a P11 od Opla AII!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...