Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ilu mamy użytkowników QQ na forum - przywitaj się :)


Gość MarekA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żadnych złośliwości w Twoim kierunku , jedynie przewrotność ludzkiej natury , Natury "Góry" :) 

Ja osobiście dużo tematów z forum czytam , a rzadko piszę , czasem dla tego że w temacie nie mam zbyt wiele do powiedzenia , a czasem że ktoś na postawione pytanie już odpowiedział post lub dwa wcześniej .

Lecz gdy czuję iż wzrasta w Was niepewność czy jeszcze dycham , to skrobnę słowo lub dwa na forum czy SB .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ziomala. Wypatruj redaktora, a jak już wypatrzysz, to liczę na wkupne. :drinkchampagne:  :D  ;)

Za namawianie do braku wstrzemięźliwości kolega może dostać bana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również witam wszystkich. Mój 1.6 DIG-T N-Tec miał być na przełomie listopada i grudnia ale okazało się, że będzie na dniach. Nie omieszkam się pochwalić, jak już "wejdę w posiadanie" (chociaż to leasing, więc bardziej "w użytkowanie" :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Kupiłem Kaszane 1.2 DIG J11 na początku lutego 2014r.  jako jeden z pierwszych w Polsce. Przebieg 24tyś.

Wszedłem tutaj, chyba jak każdy użytkownik tego modelu, aby poszukać pomocy bo Nissan Polska ma nas w d... .

Auto ma poważny problem z ubytkiem oleju 0,5-0,7l/1000km i gdyby nie inna wada tego samochodu jak metaliczne stukanie przy przyspieszaniu, to na pewno bym zatarł silnik, a tak przynajmniej w ASO sprawdzili mi poziom oleju i oczywiście byli baaaardzo zdziwieni, że 4 miesiące po przeglądzie nie mam oleju.

Wad jest zdecydowanie więcej jak często wysokie obroty na rozgrzanym silniku, rysujące się plastiki i lakier, a ostatnio 2 razy obroty na pierwszym biegu wskoczyły mi na maxa i nie chciały spaść - musiałem wyłączyć silnik. Radio naprawiają mi od 1,5 roku i dalej beznadziejnie odbiera.

Wiecznie z tą Kaszaną coś nie tak.

Więc Panie i Panowie zaczynam działać bo znudziło mi się siedzenie w ASO i czytanie zbywających odpowiedzi od Nissan Polska.

Proszę wszystkich użytkowników Kaszan J12, którzy mają opisany problem i inne nie opisane  o odpowiedź czy chcecie być robieni w ch... przez cwaniaczków z Nissana czy rozdmuchujemy sprawę we wszystkich mediach i wymuszamy akcje serwisowe.

Jeśli tak to proszę o kontakt i działamy.

Ps. Można też spróbować sprzedać go i problem z głowy, ale na OTOMOTO są 53 używane Kaszany vs Kia Sportage 13 sztuk.

Edytowane przez Adam nie lubi Nissana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, już oficjalnie. Jestem uśmiechnięty od ucha do ucha nowym właścicielem QQ  z silnikiem 1,2 NTEC + niebo szklane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze wpisywac sie tylko raz :

1. Nick

2. Posiadany samochód (QQ)- opis (lub uwaga o planowanym zakupie)

3. Ewentualne swoje krótkie uwagi

 

Nr1

 

1. MarekA

2. QQ Acenta ,1,5D - czarny

3. bez uwag :-)

hej! 

QQ 1,2 N-TEC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

1. kedar37

2. QQ 1.6 benzyna 2012r Acenta

3. Bez uwag. Szczególnie zaskoczony jestem niskim średnim spalaniem na poziomie 7l:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kedar 37 !

Przyzwyczaisz się ...ten typ tak ma :)

Ciesz się bo to bardzo dobry wybór Qq.!

Szerokiej drogi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam na imię Maciek. Od kilku tygodniu mam qq z 2009 roku silnik 1.6 wersja tekna (chyba)
Na wyposażeniu znajdują się:
Navi + kamera cofania, składane lusterka oraz wiele innych bajerów :)


Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

1.zbozny1

2.QQ 1,6 od miesiąca w moim posiadaniu 2009 rok + lpi

3.Po przejechaniu ok. 1600 km wszystko ok.

Edytowane przez zbozny1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...