Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przyciemnianie szyb HELP !!


Gość str3ight
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z tylnia szyba, przyciemnilem juz 4 boczne tylne szyby folia. natomiast na tylnej szybie folia sie lamie, robia sie balony gorki i w ogole dramat. moze mi pomoc ktos kto przyciemnia badz przyciemnil ta szybe albo ktokolwiek kto wie jak ??? widzialem ze ludzie maja przyciemniana to szybe wiec sie da a ja juz nie mam pomyslu. wyszlo mi ze musialbym robic paski po5 cm zeby sie nie lamala i kleic pod katem :/ a to sie mija z celem. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem ze ludzie maja przyciemniana to szybe wiec sie da a ja juz nie mam pomyslu.
może przyciemniali lepszą jakościowo folią bo taką najtańszą typu tych z allegro to nie da rady...może by Ci się udało chociaż z dwóch kawałków obkleić szybę, bo to najstarszy patent. Ja tak kleiłem tylne szyby i źle to nie wyglądało...U mnie w sunny też jest niewdzięcznie wygięta tylna szyba, ale poprzedni właściciel zaszalał...skleił ją chyba z pięciu kawałków :kosci:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą najtańszą folią się nie da. Chyba, że tak jak pisałeś kilkunastoma paskami. A i tak nie wyjdzie dobrze. Ci co oklejają mają lepsze folie a i tak robią to z minimum dwóch pasków. Ja jak oklejałem też dałem sobie spokój, bo nie wychodziło, choć pierwszy położony pasek od góry mógł zostać, ale drugi to masakra. Za oklejenie w zakładzie chcieli najtaniej 120 zł. Dałem sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup

tylnia szyba tylko i wyalcznie z 2 elementow inaczej folia sie bedzie odklejac albo beda sie wlasnie robic bomble ;] tam gdzie ja przyciemnialem fachman tak mi powiedzal, zrobil szablon a potem wycial go i dopeiro przykleil. Robota profesjonalna nie widac miejsca laczenia... za 3 szyby zaplacilem 270 zl (90 od sztuki) [tzn tata dostal prezent na urodziny taki:D] i jest za***iscie oklejone;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,ja robiłem w firmie używali do tego foli termokurczliwej,cała szyba jest oklejona jednym kawałkiem

i to jest najlepsze wyjście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no wlasnie folia tansza. kupiem teraz rolete za 40 zl. noca daje efekt bo nic nie widac. w dzien ja widze co sie dzieje innic nie bardzo a jak bardzo bedzie wkurzac zawsze moge zwinac :) 110 cm szerokosci ma takie cacko :) pozdrawiam i dzieki za checi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przerabiam ten temat. Tylną szybę raczej trzeba dać okleić fachowcowi. Znalazłem jednego co robi to metodą podcisnieniową czy próżniową. Czy ktoś wie o co chodzi ?Większość "oklejaczy" jak widzi tę szybę to marudzą., a jeden to wręcz powiedział że nie zrobi tego. Domyślam się że, to "wyższa szkoła jazdy".

 

[ Dodano: Pon 15 Wrz, 2008 17:55 ]

Odebrałem dziś szybę z bocznych dzwi. Robiąc próby oklejenia doceniam perfekcję. A to tylko jest boczna szyba. Oklejenie tylnej to dopiero jest ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
Odebrałem dziś szybę z bocznych dzwi. Robiąc próby oklejenia doceniam perfekcję.
e nie przesadzaj ;P boczne sa plaskie po wyciagnieciu ich to bulka z maslem ;) bez kitu ale tylnia to juz mistrzostwo to fakt ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często na ulicy widać różne wypociny w zakresie oklejania. W niektórych wypadkach ręce opadają. A ludziska jeżdża tak oszpeconymi autami i nie przejmują się.

Od oklejacza dostałem pisemną gwarancję na 5 lat. Pojeździmy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Następna firma poległa na foliowaniu tylnej szyby. Po trzech nieudanych próbach dali sobie spokuj. Mam na oku jeszcze jedną. Też ją przetestuję. Z tego wynika że nie jest to takie proste.

 

[ Dodano: Pią 31 Paź, 2008 14:28 ]

Dziś w końcu mam oklejoną tylną szybę. Wygląda dobrze reszta wyjdzie z czasem.

Jeśli kogoś interesuje podam adres. Firma jest w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...