Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Fotelik dla dziecka a za krótkie pasy


Gość biernik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie dzieci jeżdżą w fotelikach uniwersalnych - często jest tak , że wykorzystują tylko część biodrową pasów - może rzeczywiście są krótkie i uwierają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montuje pasy do fotelika za jego oparciem, a w foteliku są szelki dla dziecka. nie ma szans żeby były za krótkie bo prawie przylegają do głównej kanapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wożę momentami trzy foteliki: jeden Chicco z przewlekanym pasem, drugi poddupek i trzeci łódeczka dla maluszka. Na wszystkie starcza pasa, aczkolwiek ten ostatni jest naciągnięty na max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie montowałem foteliki tyłem jak dzieciaki byłby mniejsze i teraz przodem i nie mam problemów z długością pasów. Podczas zapinania fotelików montowanych tyłem spróbuj lekko podnieść oparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość don_martinez

Jestem zmuszony montować z tyłu dwa foteliki i powiem szczerze, że nie ma najmnieszego problemu z długością pasów. Wczoraj sprawdzałem nawet ile jest jescze zapasu pasa po zamontowaniu fotelika i wystarczy go jeszcze do skrępowania teściowej :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie kupiłem teraz nowy fotelik już dla dziecka w pozycji siedzącej i pasuje.

Zapomniałęm chyba wtedy napisać ze tamten był taki bardziej w pozycji leżącej dla bardzo maluńkiego dziecka.

No ale powstał inny problem, zeby dziecko się za mną zmieściło musze fotel kierowcy pchnąć do przodu i tutaj są schody.

Nie mam miejsca na swobodne kierowanie.

jak znajde czas koło świąt to najprawdopodobniej przetne tylną kanape na pół i będzie rozkłądana, więc fotelik cofne bardziej do tyłu.

Z tą przeróbką wiąze się moj dodatkowy plan obszycia całej tapicery w skórze.

Tylko nie wiem jaki kolor wybrać, dwa lata temu obszyłęm jasno szarą i masakra jak to się brudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...