Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NAVIGACJA i CB 350z


Gość KacSper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem mam w swoim nisanie ktorego kupilem 5dni temu plytke do navigacji chyba z 2005r i nie ma wiekszosci ulic w szczecinie no a takie mniejsze miasta jak np. stargard to tylko jest bez planu miasta, pomozecie co z tym zrobic??

 

2 pytanie dotyczy CB- nie wiem jaka antene zamontowac bo mam ze starego samochodu antene ktora ma 2m i tak mysle ze to by smiesznie wygladalo, moze macie jakies propozycje gdzie i jaka zamontowac??

 

Pozdrawiam

kacsper@vp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info co do navigacji to faktycznie z innych nisanow np. ta zielona plyta dziala chociaz nie ma jej w specyfikacji ze obsluguje 350z a macie moze pomysl co do miejsca zamontowania anteny CB??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja w swojej Nissuni przymiezam sie do zalozenia triflexa. Mam wprawdzie mieszane uczucia, bo zasieg ponoc niewielki... Ale przeciez nie zamierzam urzadzac konferencji przez CB.

 

Zatem u mnie pewnie triflex trafi w miejsce oryginalu.

 

 

EDITED:

Heh... Sorry za odgrzanie kotleta... To przez te 'podobne tematy'. Czasem czlek nie spojrzy na date :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...