Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Głowica GA16DE


Gyraf

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje kogoś kto ładnie i profi obrobi głowice tzn powiększy kanały itp !

 

Na co zwrócić uwagę przy takiej obróbce ? (wałeczki od DS)

 

Może macie jakieś zdjęcia ?

 

ps Tomaszek chyba kiedyś wstawiał zdjęcia główki swojej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz Autoszlif i rozciąganie gniaz zaworowych - dopiero pod rociągnięte gniazda robi się porting, potem jakaś osoba co ogarnia dobrze i ma odpowiedni sprzęt do portingu, następnie warto by było skorygować kształt zaworów i zmniejszyć ich przylgnie coby poprawić szczelność, na końcu nowe uszczlniacze składanie do kupy i regulacja luzów zaworowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w serwisówce z sunnego doczytalem się że 1,6 ma wieksze zawory oraz przekroje kanałów w głowicy ale nie pamiętam czy to było dla wersji gaźnikowej czy wtryskowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pancin_007

o cholera no to pewnie lipa bo mam padnieta glowke w swoim 1,6 znaczy sie prawdopodobnie szklanka a raczej talerzyk i mam mozliwosc dorwac glowke od 1,4 i wtedy podmianka po obrobce z waleczkami od ds...;P chyba ze ktos ma na chandel takowa 1,6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pancin_007

oki ale trza szpilki wykrecac waleczki sciagac itd....;Ptroche jestem leniwy a no i niewiem czy pan ktory mi oferowal kiedys ze ma 1,4 na czesci sie zgodzi na taki wyczyn;pprosciej bylo by sie dowiedziec od kogos kto mial juz z tym jakas stycznosc... a moze ktos wie gdzie i za ile dorwe talerzyki do ga? A moze u Cooby przewalaja sie jakies graty do glowki albo i nawet glowica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...