Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Sunny cały czas na topie ;)


~M

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie tak dawno temu zabrałem się za odnawianie Nissana Sunny (N14). Niedawno wrócił od blacharza i lakiernika, teraz zaczyna się prawdziwa zabawa.

Kopię w internecie, kopię na forum i nigdzie, nigdzie nie mogę znaleźć żadnych dokładek do zderzaków ani nakładek na progi. Absolutne nic.

Czy pasują od jakiegoś innego samochodu?

Czy jest jakiś sensowny sklep (oprócz tych 10, które przejrzałem) oferujący takie uniwersalne, albo dedykowane zabawki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie N14 jest raczej mało popularnym samochodem do tuningu, nie to co Golf :diabel:

Szukaj oryginalnego pakietu GTI używki. Ewentualnie możesz dorobić, dopasować jakieś uniwersalne dokładki, ale z gustem :) Największy wybór jest oczywiście na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci proponuję tak: po pierwsze autko obniżyć, założyć zderzaki z GTi lub z wersji SR z halogenami, wrzucić lotkę z GTi na tylną klapę (jeśli jest to habeta), dać ładne koło jakiś wydech końcowy lub w ostateczności dospawać jakąś ładną końcóweczkę i masz gwarancję, że ludzie będą się za Tobą oglądali ;)...Daj znać jak zakończysz prace i pochwal się efektem końcowym w odpowiednim dziale :one:

Ps. Tylko nie kalecz auta jak kolega w tym wątku: ;)

-> http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=45148

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...