Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P10 - Dystanse.


Gość F4Zk4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zdecydoałwm sie na zakup głośniczkow Powerbass S -6C. Wszystko pieknie ładnie wiem ze głosniki dosc dobre (widziałem i słyszałem). Tylko problem jest taki. W mojej primerce siedza fabrycznie "walniete" 4x6. Wiem ze potrzebuje dystansów. Ale nie moge znalesc na allegro dystansów do mego modelu. I tu prosba do was aby ktos kto moze montował podobne glosniki w tym modelu podpowiedział mi gdzie moge znalesc dystanse do niego i ogolnie podpowiedział mi troche od czego zaczynac.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F4Zk4, zerknij w przyklejony post odnośnie wytłumienia drzwi.

Tam są moje dystanse robione przez radek100nx i do niego możesz się zwrócić, ale on ostatnio ma urwanie głowy

 

Zerknij na ofertę firmy POWE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale wszyscy tylko nie Pan radek100nx .... Prosiłem gościa 3 miesiące (tak, trzy miesiące) o nawiercenie 3 otworów w dystansie, zawsze miał pod górkę, raz się auto zepsuło, raz pocztę mu zamknęli, potem zachorował, innym razem zgubił je.... Gość był jak dla mnie śmieszny, bo musiałem się prosić o wysłanie dystansów za 25 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...