Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

potrzebuje pomocy!!!!!!!!!


Gość beni1984

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem nissana serene i mam mały problem bo nie wiem gdzie sie wlewa olej do skrzyni biegów i mam mały wyciek z pod silnika.Nie wiem skąd on jest bo jak sie patrzy z góry to silnik jest czysty, czy ktoś miał coś podobnego? proszę o szybki kontakt!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup

a) wiecej wykrzyknikow sie nie dalo zrobic?

B) pisze sie spod a nie 'z pod'

 

 

cieknac moze albo z filtra olejowego moze tez z miski olejowej albo gdzies uszczelka w miejscu niewidocznym z gory jest rozwalona... odkrec dolne plaskiti ochronne i zobacz O_o [o ile masz plastiki na dole pod silnikiem]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedze w pracy po 12 godzin dziennie i juz mam dosc zagadnien Info Managementu , mysle sobie zajrze na forum. Jak podniesiesz Serene na podnosniku (lub kanal), i odkrecisz oslony silnika, jezeli sa jak zaznaczyl czopo, to wszystko sie twoim oczetom objawi. Wlew oleju do skrzyni , przy wymianie nie zapomnij o wlasciwych parametrach oleju , i cala reszta. Serena to prosta konstrukcja. Nie ma cudow i udziwnien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko to jeżeli ubywa Ci oleju ze skrzyni (bo musisz go dolać) to jest wielce prawdopodobne, że znika sobie przez zimering przy wyjściu na wał - naprawa (wymiana) to jakieś 15 min z przerwą na fajkę i koszt około 10 złotych. Tak sobie pomyślałem, że to jest TO, bo piszesz o wycieku na dole, a nie na górze silnika czy skrzyni.

 

TERAZ DO CZOPOJADA - z Twoją znajomością i stosowaniem interpunkcji oraz szeregu, ba! całych rzeszy ortograficznych i gramatycznych niedociągnięć nie wypada zwracać w ten sposób komuś uwagi. Zejdź misiu troszkę na ziemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup

piszac na forach nigdy nie stosuje interpunkcji bo jest zbedna O_o chyba ze sytuacja tego wymaga

 

czesto zdarza mi sie przestawiac literki w slowach bo za szybko pisze XD i sie robia takie byki a co do ort to rzadko robie bledy jak jakis wyskoczy to naprawde przypadkiem tym bardziej w takich prostych slowach O_o

 

 

mwisz ze tu ja zrobilem blad ?

 

B) pisze sie spod a nie 'z pod'

 

 

Ja: (21:00)

ort z pod

 

infobot: (21:00)

Nie znalazłem podanego słowa w słowniku.

Być może chodziło Ci o:

pod

popod

spod

z ponad

 

3217426 <- tu masz infobota porozmawiaj se z nim :] widze ze moze sie przydac ;]

 

tak samo jak napisac z kąd jestes... w profilu jak BYK pisze "skad" wiec ziew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...