Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Vannete] - uszkodzony sterownik...


Gość mapeciontko

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mapeciontko

Witam

 

Moj ojciec posiada Nissana Vannete '93 z silnikiem 2.0D stary busik ale za to jakiej klasy ;) ale nie o tym. Pod siedzeniem pasażerow (po otwarciu przesuwanych dzwi) jest tam taki sterownik ktory niestety ulegl uszkodzeniu przy wyjmowaniu siedzen przez mojego Ojca. Nie mam sakurat aparatu wic opisze jak to wyglada i co jest napisane:

 

Jest to puszka wymiarow mniej wiecej 10cm x 15cm i wysokiej 4cm a napisy to:

 

TIMER : PI DC12V

 

CUSTOM NO. 11069 G5510

MODEL M71AB-B01

LOT NO. 2YD

 

NGK SPARK PLUG CO., LTD.

 

 

1. Za co jest odpowiedzialny ten sterownik?

2. Gdzie moge takie cos dostać i jaki ewentualny koszt tego?

 

 

Czekam na szybka pomoc...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi to wygląda na sterownik świec żarowych tylko ze dziwny jest ten opis :/ bo "NGK SPARK PLUG" to świece iskrowe (świece zapłonowe benzyniaków) no chyba że masz w koloktorze ssącym zamontowaną świece płomieniową to mogło by się zgadzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snafu ;-)

 

NGK SPARK PLUG CO., LTD. to nazwa zakładu ;-) Firmy ;-) Nie ma to nic do rzeczy czy to spark czy glow plug ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mapeciontko

dowiedzialem sie dzisiaj ile kosztuje nowka i powiem ze szukam urzywanego sterownika. Macie moze namiary na jakies szroty co maja duzo japonczykow albo do jakiegos sklepu czy czegos takiego co chandluje uzywanymi czesciami do japonczykow?

 

P.S. Jest dostepny tylko orginal cena... 1500 zl :((((((

 

[ Dodano: Sro 17 Wrz, 2008 20:37 ]

a zapomanilem zapytac w jakich wersjach silnikowych jest stosowany ten sam sterownik i od ktorego rocznika do ktorego jesli ktos sie orientuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...