Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

"mała" przeróbka czyli jak opancerzyć czołg...?


Gość nieludzki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie obrażę -mam nadzieję-nikogo stwierdzeniem że Navka to czołg... tak można sądzić patrząc na "całokształt" jednak jeśli przyjrzymy się poszczególnym elementom to już niestety nie jest tak pancernie.... Nie czepiałbym się aż tak bardzo gdyby nie nie kilka przykrych sytuacji, które zmusiły mnie do baczniejszego przyjrzenia się mojemu "maleństwu".

No dobra przechodzimy do sedna:

 

1. zderzak przód:

delikatne "spotkanie" z barierką na parkingu hipermarketu i mam

dodatkowy wlot powietrza do komory silnika... Tak, moja nieuwaga, jak się wsiada do

takiego samochodu to trzeba ciut umieć jeździć itd., itp.... ok, tyle tylko że kajaniem i

pokutą nie poprawię "nowego designu" przodu mojego auta...

 

2. zderzak tył:

ja wiem że parkingi nie są przystosowane do tak dużej liczby pojazdów ale

dlaczego ktoś kto cofając nie zauważył mojego "niewielkiego " autka nie pofatygował się

powiadomić mnie o tym fakcie i przyjąć bohatersko spotkanie z własną polisą OC.

Tak wiem, powiecie że to kwestia wychowania, kultury osobistej i jeszcze innych może

nawet bardziej górnolotnych idei. Fakt jest faktem: wgnieciony zderzak, uszkodzone

(bokiem zderzaka) lewe nadkole, urwany plastikowy stopień zderzaka....

 

Wiem, :027: to wszystko można naprawić ale nie mam czasu na ciągłe przesiadanie się na rower ( rower górski oczywiście :P ) kiedy mój samochód stoi u lakiernika... Dlatego właśnie, uf przechodzę do sedna tematu, proszę o pomoc i poradę :

 

na co lepiej się zdecydować : orurowanie czy wzmocnione zderzaki -Asfir, ARB a może jeszcze coś innego...?

z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz-Monaco
a gdzie takie daja i po wiele ??? bo se bym załozył
nie dają, niestety. :diabel2:

Producent: ARB

Cena brutto: 4874.25zł

Cena netto: 3995.29 zł

 

towar dokładnie ze zdjęcia z postu luk'a

cena bez montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASFIr robi troszkę fajniejsze zderzaczki do navki. Bardziej dopasowany do kształtu, jak ktoś nie chce australijskiego stylu na przodzie.

 

Po prostu mniej rzuca się w oczy. Z tyłu to zapodać taki rurowy albo z profila :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, moją uwagę przykuł zderzak Asfir (pasuje do navki jak ulał...) ale w jednym ze sklepów z akcesoriami 4x4 usłyszałem że jest bardzo delikatny i że lepiej zdecydować sie na kangura czyli ARB...

czy ktoś może pokusić sie o porównanie tych dwu modeli ?

 

a co myślicie o takim zadku...? :kosci:

http://www.wyprawa4x4.pl/info/zderzak_tyln...n_d22-1268.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...