Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

regulacja wskaxnika gazu


Gość tfor

Rekomendowane odpowiedzi

Regulacja wskaźnika w Tomasetto jest - jak domniemam- przy baku (mam w miejscu koła zap.). Jest tam takie pokrętło ze wskaźnikami podobnymi to tych co mam na kokpicie, czyli cztery zielone i jedna czerwona.

Żeby własciwie pokazywało, to zrobić tak jak opisane było gdzies na forum, że wlac np. 6 l. i ustawić, zeby rezerwa świeciła pokręcajac tym pokrętłem i później zatankować do full.?

Mi pokazuje tak, że rezerwa sie nie świeci wogóle tylko jak sie skończy gaz to na ostatnim zielonym po przerjechaniu ok. 120 km. natomiast żonka - ta sama instalka - że pierwsze zielone gaśnie po ok. 10km a rezerwa świeci nad 120 km. jazdy.

Czy dobrze kombinuję? czy ktoś już ustawiął wskaźik poziomu gazu w tej instalce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ustawialem, ze 3 razy a potem juz olalem temat bo i tak bzdury pokazywalo. To cos zyje wlasnym zyciem u mnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wskaźnikiem jest licznik km. Olałem już dawno to co pokazuje wyświetlacz bo często po 20 km gaśnie pierwsza dioda a to oznaczałoby spalanie 30l/100 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

też w Palio mam Tomasetto i wskaźnik działa wzorcowo- butlę mam pod autem i najpierw tam ustawiałem na "czuja" tzn. po zatankowaniu do pełna i przejechaniu ok 70km tak ustawiłem żeby było na 3 zielonej diodzie. Dodatkowo jeszcze po podpięciu do kompa gazu ustawiłem sobie na "suwakach" odpowiednie poziomy dla każdej z diod :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...