Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

opony na ćwiartkę


xtomek

Rekomendowane odpowiedzi

Opony oferowane przez firmę MARKGUM

http://www.opony-sportowe.pl/index.php

zwłaszcza slicki, mają homologację drogową.

Czy można im wierzyć ? Co dobrać dla czerwonej.

slicki, czy modele polecane w innych postach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ćwiartkę w przystępnej cenie zdecydowanie polecam markgumy z mieszanką najmiekszą S1 albo Toyo R888 (nie masz turbo a więć moment obrotowy niski tak więc najlepsza opcja to felga 14" - lekka, mała średnica to i jakby skrócenie skrzyni...

185.60R14 to optymalny wybór dla twojej maszyny - sam coś takiego planuje do swojego bandita...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem temat;

Jeszcze slicki N-RALLY 205/50R15 lub N-RALLY 185/60R14 na przód. Tylko 14-ki są chyba za wąskie na prawie 200 KM. Na tył pójdą 14-ki prawie bez bieżnika, co dostałem od Vilqa albo moje stare Markgumy SPORT 195/50R15 Nie wiem co wybrać, jak radzicie :)

Coobcio: N-RALLY 185/60R14 na przód.

.......................................... na tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, niestety sprawdziłem terminy dostawy i slicków Markgumka nie będzie. Za późno się za to wziąłem. Na przód pojda niezłe SPORTY Markguma, które posiadam , a na tył....sam nie wiem co radzicie. Od Vilqa mam 14-ki prawie bez bieżnika i swoje stare zimówki, też 14-ki na stalówkach. Ma być 15 celsjuszów w niedzielę i bez deszczu. Co wybrać na tył????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jak mówił Coobcio, jeśli nie masz krótkiej szynki musisz zejść na niższe koło żeby bylo przełożenie. Jeśli chodzi o slicka markguma to powiem że jest bardzo ciężki, ale dobrze trzyma choć czasem zdarzało się że bieżnik się odklejął :zly: lub przy wjechaniu w niewielką dziurę opona się wybulała. Opona markgum mieszanka S1 trzyma dobrze od początku, nie trzeba jej bardzo dogrzewać przed startem. (doświadczenie rajdowe:Pale może się przydadzą małe sugestie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...