Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Zmiana podswietlenia zegarow


Gość michaltczew

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michaltczew

Tak jak w temacie probowal juz ktos sie za to zabrac. Jesli ktos wiee czym podswietlane sa zegary niech da znac swiadczac po kolorze to siedza tam zwykle zarowki tak mysle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kolego nie ma tam zwykłych żarówek.

Żeby się do tego zabrać trzeba mieć trochę doświadczenia w lutowaniu. Do podświetlenia zastosowano diody SMD. Polecam Allegro http://allegro.pl/item404074767_najmocniej...120_stopni.html. Do tego lutownica małej mocy i lupa. A po zmianie wygląda rewelacyjnie. Aha diody wlutowane są szeregowo więc aby zadziałało trzeba wlutować wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michaltczew

No hej dzieki za odpowiedz. Hmmm a masz zmienione podswietlenie bo mysle skoro sa tam diody smd to takie stosuje sie w komorkach i moze w jakims serwisie GSM by sie podjeli tego bo sprzet do tego pewnie maja. Tylko sprawa rozebrania licznika i dostania sie do tego wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie same jak w komórkach. Ja zmieniłem na niebieskie. Wygląda rewelacyjnie, nawet w dzień widać podświetlenie licznika.

Rozebranie licznika to 5 minut (8 śrubek).

W punktach GSM nie będą mieli problemu, zrobią to w 20 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michaltczew

Mariusz moge prosic zebys mi wyslal na PW Twojego maila poniewaz ja nie moge wyslac do Ciebie zadnej wiadomosci na PW wyskakuje jakis blad ciagle a mam pare pytan odnosnie licznika.

Pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...