Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

dla tych, którzy myślą o Navarze, jako samochodzie osobowym.


Gość VoytekB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie że ten post ma idiotyczny charakter - przecież taki wypadek nie jest winą auta a kierowcy.

Dokładnie taka sama sytuacja miała miejsce w sąsiednim mieście tylko że- kierowca jechał audi B4 - w takiej sytuacji jeśli ktoś myśli o B4 jako samochodzie osobowym/sportowym, mającym świetne hamulce - niech sobie odpuści !!!

 

Ten artykuł należy stosować jako przestrogę a nie jako antyreklamę auta. Bo to kierowca prowadzi auto, które jest maszyną i reaguje na nasze sterowanie i fizykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy ale autor tego postu jest rozgarnięty jak kupa siana. Co ma piernik do wiatraka :?: A jak by kierowca owej srebrnej navary jechał nową s-klasą to też cała reszta powinna sobie odpuścić :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem, coś z głową?

mi właśnie chodziło o brawurę kierowcy, który siedzi w dużym, napakowanym końmi samochodzie i czuje się władcą szos. Ależ oczywiście, że wina jest po stronie kierowcy... zaczęła sie w momencie, gdy poszedł do salonu, kupić sobie takie auto!

 

to raczej przestroga dla osób, które szarżują i to ostro - nawet nie tyle navarą, co pick-up`ami...

 

ludzie zapominają, że inaczej się prowadzi tego słonia, a inaczej - osobówkę.

 

a s-klasse - no cóż, zupełnie nie ma porównania.

 

doge - nie rozumiem o co Ci chodzi? gdzie widzisz prowokatora? w mojej skromnej osobie?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie dla mnie jesteś niespełna rozumu, trzeba jeździć z wyobraźnią bo jak jej nie masz to porsche z ceramicznymi hamulcami nie pomoże! Navara ma bardzo dobre właściwości jezdne i z 50 km/h jakoś hamuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pick-up sa po to by szarzowac kolego ale na polu. A jezeli chodzi o scislosc to Navka jest bardzo zwinna i jak ktos umie prowadzic to da rade wszedzie. A na temat wtargniecia na pasy sie nie wypowiadam :/ Facet powinien sobie kupic mulka jakiegos to by predkosci nie nabral i wypadku by nie bylo Ha ha ha :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wiecie, generalnie to samochody są dla osób odpowiedzialnych, zwłaszcza o takiej masie i gabarytach. Jak wpada taki czołg w ręce jakiegos gówniarza czy głupka, to potem inni przez takiego cymbała płaczą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadki na drogach z przyczyn technicznych samochodów są promilem, za większość odpowiada nadmierna prędkość, brawura, kultura jazdy, zmęczenie. Tak więc czynnik ludzki. Kolega wylądował jakiś czas temu w bagnie kasując auto, jechał primerą wyprzedzając na "mokrej kostce brukowej", miał trochę ponad 100km/h ale do d*py te primery i wcale się nie nadają do wyprzedzania :)))

Ale navara wyciągnęła go z bagna a chcieli biegać po ciągnik :) To co się dzieje na drodze w dużym stopniu zależy od kierowców, wczoraj jechałem za golfem facet jak dla mnie jechał z 10km/h za wolno jak na tą trasę to chciałem go wyprzedzić, do zakrętu było jakieś 300m. przy wyprzedzaniu baran położył nogę na gaz i cisnął do oporu, wyprzedzanie skończyłem 20m przed zakrętem. Daj takiemu jeszcze ze 100 koników pod maską i z pewnością już go nikt nie wyprzedzi a do tego zabije kilku na drodze. Dla kierowcy z wyobraźnią nie jest ujmą zdjęcie nogi z gazu a w razie potrzeby nawet przyhamowanie aby manewr innego kierowcy na drodze odbył się bezpiecznie. Wracając do tematu, ludzie rozbijają się maluchami i sportowymi samochodami, ale to ludzie a nie same samochody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz, nic dodać nic ująć, a najśmieszniejsze jest to całe narzekanie na drogi, że dziurawe itp....skoro dziurawe to trzeba wolniej i uważniej, ponoć człowiek jest istotą inteligentną....ponoć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, że wina jest po stronie kierowcy... zaczęła sie w momencie, gdy poszedł do salonu, kupić sobie takie auto!
a na glowke ostatnio cos nie spadlo???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wiecie, każda rzecz, najbezpieczniejsza nawet, w rękach człowieka bez wyobraźni stać się może czymś bardzo niebezpiecznym, i naprawdę trzeba mieć tupet aby szukać dziury w całym, no ale to temat rzeka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na glowke ostatnio cos nie spadlo???

 

Czytam ta cala krucjate przeciwko temu kierowcy i trudno mi nie podzielic zdania MKmario.

Wyglada na to ze, wszyscy piszacy tutaj jezdza przepisowo,rozwaznie ,nigdy nie wykonywali brawurowych manewrow itp. Zaiste jaka to szlachetna grupa. Zapewne wszyscy Ci ktorzy montuja CB radia robia to po to aby porozmawiac o przydroznych grzybach ;-) Nie pochwalam zachowania kolesia, ktory wtargnal w taki sposob na pasy, ale daleki jestem od rzucania w niego kamieniami. KAzdemu,powtarzam Kazdemu z nas moze sie to zdazyc, i nie jest konieczna tu jakas nadmierna predkosc, czasem wystarczy chwila nieuwagi, czasem chwila zamyslenia, czasem jakas nerwowa rozmowa prowadzona kilka minut wczesniej. Warto poswiecic chwile na zastanowienie, czy tez nam samym nie zdazaja sie przekroczenia predkosci itp. zanim kogokolwiek ukamieniujemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście żadnego kamienowania jeszcze nie było :diabel: Jaki temat takie wypowiedzi. Dla mnie eot.

 

 

_________________

Pozdrawiam

Tomek

 

nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...