Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Demontaż seryjnego radia (TAPE) rocznik 2003. Sport


Gość PowerM

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy chciałem poprosić o pomoc, poradę.

Jestem szczęśliwym posiadaczem X-Triala z 2003r. Mam tylko Nissanowskiego kaseciaka bez zmieniarki. Zakupiłem dzisiaj radio Sony i chciałbym w miejsce gdzie znajduje sie oryginalne radio zamontować nowe. Niestety nie potrafię sie do tego dobrać a nie chce nic połamać. Czy to w ogóle możliwe jeżeli tak proszę o pomoc. Jak je wymontować lub gdzie indziej zamontować nowe radio?.

 

Będę zobowiazany za pomoc!

Dzięki z góry! :)

 

Pozdrawiam

 

P.S. Mój model to panel z dwoma bocznymi pojemnikami na chłodzenie napojów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Cię przerazić ale chyba nie będzie tak łatwo. Sprawdzałem w internecie jak wygląda Twoja konsola i nie znalazłem otworów na tzw "wyjmaki" czyli klucze do demontażu fabrycznego radia. Obawiam się, że jesteś w sytuacji tak jak w moim T-30 jedynie demontaż plastikowej pokrywy kokpitu. Ale może ktoś zna jakieś inne sposoby. Chętnie wymienię informację.

 

Pozdrawiam PowerM,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy zdejmowałeś pokrywę? Jak ja zdemontować? tak naprawdę jak wyjmiesz wkładke na puszkę z prawego pojemnika do chłodzenia to jest jedna śruba. Ale nie sadze ze to wystarczy.

Jeżeli wiesz jak zdemontować to tablice bardzo proszę napisz.

 

Dziękuje i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MonteChristo

panowie :) wojek dobra rada :)

idzcie do sklepu rowerowego :) Tak tak rowerowego :D

i poproscie o SZPRYCHY :) tylko wzmocnione grubsze :)

Wciskasz takie sprzychy w otwory o wtedy zwalnia sie (podnosi sie ten zabek co trzyma radio on do gory i radio moze latwo wyjsc :) )))

 

Sposob sprawdzony i dziala niezawodnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :) może to głupie pytanie ale w które otwory jakbyś doprecyzował :) Piękne dzięki :D

 

[ Dodano: Czw 16 Paź, 2008 23:00 ]

Panowie i co któremuś sie udało wyjąc tak radio?. czy możecie strzelić jakieś fotki w które otwory trzeba wepchnąć szprychy? :) :) :). Dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam mam taki sam model

dzisiaj wyciągałem nawigacje która jest zamontowana nad radiem chciałem zobaczyć czy jest tam możliwość podpięcia kamery cofania

w prawym pojemniku jest śruba którą trzeba odkręcić

następnie(najlepiej ręcznie bez użycia narzędzi ) należy wmiare delikatnie zdjąc pokrywe jest umocowana na bodajże 6 zaczepach 3 z góry i 3 z dołu

po zdjęciu pokrywy wysuń ją uważaj na kabelki są po obu stronach, wypnij je to ci ułatwi demontarz radia

radio po bakach jest przykręcone na 4 śrubkach

nie ma sie co bać to dosyć prosta operacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...