Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Końcówki drążków


Gość TWIN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Czy to możliwe żeby koncówki do N16 nie wystepowały osobno? i trzeba było zaplacic 3000zł za cale drążki ??

 

Tak mi właśnie powiedzieli w serwisie.

 

Czy ktoś z was to juz wymienial??

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielka prosbe czy moglby ktos z was zapytac w swoim ASO Nissan o takie koncowki. Przypuszczam ze u mnie dostalem taka odpowiedz poniewaz lekko naprowadzilem do pionu pana odbierajacego telefony :roll: i przypuszczam ze tak wlasnie chcial sie na mnie odegrac.

 

 

To jest Almerka N16 2.2Di rocznik 12.2000 Nr. nadwozia SJNFDAN16U0106480

 

Sprawa jest dość PILNA

 

Aha nie kontaktujcie sie z ASO TEAM Wrocław bo tam właśnie zrobiłem dym :roll:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu jest też drugie ASO. Spróbuj i zobacz co Ci tam powiedzą. Ewentualnie zadzwoń na Wałbrzych.

 

GALL-ICM S.J.

Al. Armii Krajowej 46

50-541 WROCŁAW

Telefon:

(071) 336 97 33, 336 97 34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już wszystko jasne. Anglia. Ale nadal nie wiem, jakie to ma znaczenie dla końcówki drążka... Przecież chyba wszystkie N16-stki mają takie same końcówki. No chyba, że się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do Tomaszowa Mazowieckiego :D Zarówno sklep z częściami, jak i warsztat znajdują się w moim pięknym rodzinnym mieście. Borki, w których odbędzie się nasz zlot w czerwcu, oddalone są o ok. 5 km od Tomaszowa. Wytrzymasz do czerwca ? :wink:

 

Almerka N16, 1.8, hatchback z listopada 2001r.

 

Twin, nie chcę Cię denerwować, ale razem z wymianą zapłaciłem 80 zeta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walbrzych AUTO-MOTO CENTRUM Limanówka 665-68-98. Dzwonilem teraz końcówek nie maja - mogliby zamówić ale wolalby zeby podjechac i zobaczyc dokladnbie jakie to sa (na miejscu maja warsztaty wiec nie ma problemu). Cena: ok 40-50 zl/szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoinilem do tego drugiego ASO o którym mówił kolego IvanH i tam mi własnie krzykneli 550zł w TEAM chcą wymieniac całe drążki kierownicze za 3000zł :evil: co banda naciągaczy.

 

 

Co do tego Limanówka to na pewno mają końcówki do Angielskiej wersji na zamówienie? Bo troche nie uśmiecha mi się jechać taki kawał na darmo :cry:

 

 

Pozdro For All i dzieki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy taka forma naprawy cię interesuje ale drążki daje się zregenerować. W Katowicach kosztuje to ok 40 zeta za gałkę. Drążki też pewnie robią i sprzedaj to i kup sobie coś japońskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego Limanówka to na pewno mają końcówki do Angielskiej wersji na zamówienie? Bo troche nie uśmiecha mi się jechać taki kawał na darmo

Najlepiej zadzon i sam pogadaj ja sie tylko wstepnie dowiedzialem, ze moga sprowadzic. Nie ma tego zlego jakbys wpadl to sie zrobi maly spocik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do tego AUTO MOTO i oni mówią że mają takie końcóweczki. Mam do Ciebie pytanko czy jest u nich jakiś warsztat żeby to od razu zamontowali? Bo nie chce jechac i kupowac czegos co sie okaze ze nie pasuje.

 

Aha i wytłumacz mi jeszcze jak się tam jedzie z Wrocka :wink:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro moja Almerka bedzie w Wałbrzychu w tym sklepie co mi poleciłeś zobaczymy czy końcówki przypasują.

 

Niestety ni eja przyjade tylko starszy bo ja mam zajecia - więc narazie sie jeszcze nie pościgamy :lol:

 

 

Jakbyś widział łysawego dużego faceta w srebrnej Almerce to nie trąb na niego i tak będzie zestresowany jazdą jak on to mawia "taczką" :lol::lol::lol:

 

 

Pozdro moze nastepnym razem sie spikniemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś widział łysawego dużego faceta w srebrnej Almerce to nie trąb na niego i tak będzie zestresowany jazdą jak on to mawia "taczką" :lol::lol::lol:

Dobre hehehe dlaczego "taczka"????

Mam nadzieje, ze podpasuja Ci te końcówki, jak narazie to sie nigdy nie zawiodlem na nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taczka bo jest na zawiasie H&R według mnie nie jest aż tak bardzo twarda - wcześniej jeździłem Punto II i miałem gwinta to dopiero był Hard Core do tamtego nawet nie wsiadał :lol::lol::lol:

 

 

Końcóweczki założyli jeszcze nie jechałem ale ojciec mówi że jest ok. Dzieki za info o tej firmie.

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...