Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Reflektor Terrano II- sa zamienniki??


Gość arecki74

Rekomendowane odpowiedzi

Hey

Dzis bez kawy pojechalem z ranca zawiezc core co przedszkola i niestety....szkoda ze bez kawy... :/ ...chcialem core wysadzic pod same drzwi przedszkolowe...i niestety byl murek... :zly:

Zbilem sobie przedni lewy reflektor a mam juz te po FL.... :027:

Orientujecie sie czy wystepuja jakies zamienniki tych reflektorow czy musze kupic tylko w oryginale??

Znacie jakies szroty itd??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sie podłącze szukam kierunkowskaza lewego ( po stronie kierowcy ) do terrano II 2,7 tdi 98r ten co ma okrągłe przednie reflektory ;) jak by coś prosze pisać na priv. co do zamienników to nie wiem , ale na allegro jest spory wybór do terrano po 99r reflektorów w ładnym stanie.... :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz problem rozwiazalem...

Kupilem reflektor z czarnym srodkiem i urwanym uchem za 200zl, w moim drugim wyjalem srodek,pomalowalem na czarno i jest git.

Teraz tylko zostaly kierunki ktore albo musze rozpruc i tez pomalowac na czarno albo kupic 2szt z czarnymi srodkami. :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Poszukuję spinek do reflektora 95r. Pokleiłem silikonem szkło do obudowy ale nie miałem spinek i zaczyna po roku odchodzić może kto poratuje takimi z rozbitego reflektora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...