Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Łozyska tylnej PIASTY !!!!!!!!!!!!!!!!


molu17

Rekomendowane odpowiedzi

:!!: Witam mam taki problem mianowicie w mojej primerce sa wytluczone lozyska w tylnej piascie i tu moje pyt czy da rade je jakos wybic i dopasowac jakies lozyska ktore beda kosztowac taniej niz cala piasta czy tez trzeba odlozyc 1000zl na new piasty PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100zł to troche przegięta cena, ale fakt są drogie. Ja wymieniałem nie dawno. Koszt to 300zł / sztuka w InterCars.

 

Niestety nic nie wybijesz gdyz wewnętrzną bierznią dla łożysk jest sama piasta.

Można sie pokusic i jej roztoczenie na jakiś pełny wymiar i dobranie łożysk, ale to tylko jak masz dobrego i zaufanego tokarza.

 

IMHO - trzeba kupic piaste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jestes pewien że to piasty? Bo ja sie tak wlasnie zfrajerzyłem, wymieniłem piaste bo huczy, gowno dalo to wymieniłem drugą. Jak też gówno dało to dopiero sie wziołem za koła i okazało się że mam felge walniętą. Mało tego - wyprostowałem felge to opona wylazła i też huczy. 600zl za piasty wywaliłem w błoto.

 

Co do tego czy można to nie wiem, nie przypuszczam aby to był łatwy temat, Wolał bym w tym temacie nie grzebac prawde mowiac bo piasta to twoje bezpieczenstwo. Jak sie w czasie jazdy wysunie wcisniete łożysko to będziesz miał wieksze koszty niz koszt piasty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...