Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przeróbka silnik 2.0 gaznik w primerze p10


Gość Łukasz638
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja słyszałem ze to jest elektrogaznik nie wiem czy dobrze ludzie mówia.nie wiem dlaczego ale moja primera jest jakas zamulona jak na 2.0 posiadam tez drugi samochod opla vectre 2.0 na 8 zaworach no i niestety primera nie ma zbytnich szans przy vectrze.wiec chciałem primere troche podciagnac na mocy.macie jakis pomysł jak tanio zmodyfikowac ten silnik???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja słyszałem ze to jest elektrogaznik nie wiem czy dobrze ludzie mówia

Masz silnik SR20Di czyli wtrysk jednopunktowy.

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=2680

primera jest jakas zamulona jak na 2.0

Masz instalacje gazowa jak tak to ktora generacje? Generalnie jesli masz cos nie tak z silnikiem to nawet po przerobieniu na wielopunkt nie bedzie cudow.

macie jakis pomysł jak tanio zmodyfikowac ten silnik???

Tematow na temat tuningu tego silnika jest masa. Trzeba tylko poszukac w tym dziale i w projekty i prezentacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciagnij parownik i przejedz sie bez niego na benzynie. Zobacz czy fura bedzie lepiej chodzila. Kiedys ktos na forum zamiescil wykres silnika SR z mikserem i bez niego z tego co pamietam roznica wynosila ok 20km. W takich sytuacjach dobrze sprawdza sie blos (masz caly temat o nim w dziale lpg) nie zatyka tak dolotu jak mikser.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co nie wiem dlaczego ale od pewnego momentu silnik po prostu przestał chodzic na benzynie.sprawdziłem pompke i okazało sie ze sie zatarła wic załozyłem druga no i zaczoł "chodzi"tzn jak sie go zapali to chodzi ale smierdzi od niego cholernie spalinami z benzyny i przy jezdzie przerywa jak dac mu za duzo w pedał.nie mam pojecia co sie z nim stało

 

[ Dodano: Sob 04 Paź, 2008 18:53 ]

na gazie chodzi normalnie ale jak na moje oko brak mu mocy przy niskich obrotach.słyszałem o blosie ale niestety do tanich rzeczy to nie nalezy wiem ze cos kosztem czego ale moze ma ktos "tańszy pomysł" :one: :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie juz duze OT sie robi. Zamiesc nowy temat w odpowiednim dziale lub podepnij sie pod jakis istniejacy i sprobuj rozwiazac ten problem. Jak doprowadzisz wszystko do porzadku mozesz zaczac myslec o przerobce na De.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie go zapali to chodzi ale smierdzi od niego cholernie spalinami z benzyny i przy jezdzie przerywa jak dac mu za duzo w pedał

moze po prostu ECU nałapał błędów od jazdy na gazie, szczególnie że masz instalke zapewne bez emulatora sondy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...