Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z ECU, schemat poszukiwany.


Gość lsd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów NKP. Dzisiaj po raz pierwszy się do Was zalogowałem i od razu proszę o pomoc ;)

 

Sprawa dotyczny Patrola 4,2 benzyna z 1996 roku. Jeżdżąc ostatnio w terenie zalałem ECU sterujące silnikiem. Czyszczenie i kąpiele w ultradźwiekach nic nie pomogły. Jest totalnie martwe. Przez długi czas szukałem używki, ale...

Są dostępne tylko i wyłącznie dla roczników 1992-95, potem były lekkie zmiany. Przeszukałem wszystkie możliwe źródła w PL, UK a nawet Australii. Po prostu modeli od 1996 było bardzo niewiele.

Ja poszukuję kompa o oznaczeniu MECM-P725 a dostępne są o oznaczeniu MECM-P720.

Różnice są niewielkie, ale są. Nie będzie prawdopodonbie problemu z dopasowaniem tego starszego (wtrysk jest identyczny), ale muszę mieć schematy wyjść z kompa.

Czy ktoś z Was dysponuje Service Manualem do Patrola, a dokładnie 9 suplemenetem, lub jakąś inną publikacją, gdzie występuje w/w ECU?

 

Będę wdzięczny za wszelką pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego potrzebujesz autodaty, wrzuc w google Autodata rapidshare i znajdziesz.

Są tam opisy do wiekszosci aut, do twojego z tego co pamiętam też. Bedziesz mogl sprawdzic roznice miedzy rocznikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak zalales ... to znajac zycie popalilo troche na plycie ..

 

Mozesz jeszcze napisac co dokladnie sie dzieje z kompem ? czy auto chocby proboje

odpalic ? czy jest totalnie nie zywe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...